LEGIONOWO. Mistrz mistyfikacji i seksistowskie teksty

2018-10-03 3:45:46

Podczas konwencji wyborczej prezydent Smogorzewski mówił o jednym z kandydatów: prosił mnie, wręcz błagał, no i zgodziłem się. Natomiast o innej kandydatce powiedział, ta ruda…. w tym miejscu wykonał wymowny gest…, po czym zachichotał. Kto nie wierzy, sam może obejrzeć…


Niektórzy uczestnicy tego zgromadzenia mieli wrażenie, że Roman Smogorzewski jako kandydat na prezydenta miasta Legionowo, nie tylko żartuje, ale wręcz kpi z kandydatów na radnych z jego własnego komitetu (Porozumienie Samorządowe).
Konwencja wyborcza obecnego prezydenta miasta Legionowo, okazała się więc kwintesencją jego dotychczasowych rządów. Rubaszny, zadowolony z siebie 46 latek, najpierw winę za całe zło świata zrzucił na swoich przeciwników, a potem sypał dowcipami. Przy okazji przedstawiania kandydatów na radnych, żartował z nich, a nawet drwił. Nie zabrakło również seksistowskich tekstów pod adresem kandydatek.
Jedną określił jako tą rudą…. i w tym momencie wykonał wymowny gest, a inna z kandydatek usłyszała, że jest ładna oraz ma „wiele innych walorów i kompetencji”. Kolejne kandydatki, mogły na przykład usłyszeć uwagi na temat swojej tuszy i innych szczegółów wyglądu. Jeden z kandydatów, podobnie jak inni zgromadzeni, dowiedział się, że tak bardzo prosił, a wręcz błagał prezydenta o miejsce na liście, że ten w końcu się zgodził.
Generalnie prezydent potraktował konwencję wyborczą w swoiście rubaszny i zabawowy sposób. Można było odnieść wrażenie, że wybory, to jedna wielka mistyfikacja.
Trzeba przypomnieć, że prezydent, uformował aż 3 komitety wyborcze, które będą go popierać. Dla niepoznaki, sam nie startuje z komitetu tworzonego przez własną partię (Platformę Obywatelską), we władzach której zasiada.
Na dodatek, jak wiadomo, od kilkunastu lat mieszka na terenie innej gminy, a więc w ogóle nie powinien mieć prawa do kandydowania w Legionowie.
Dopełnieniem tego, jest przypisywana mu recepta na wyborczy sukces, którą podobno zawsze powtarza ją niedowiarkom. Według niej, aby wygrać, wystarczy w jedną niedzielę być na 4 mszach w 4 różnych kościołach i stać w pierwszym rzędzie.
Ciekawe czy tym razem, „ciemny lud” znów to kupi…

Paweł Szyling

Komentarze

18 komentarzy

 1. Daro odpowiedz

  Tym razem Super Express zamieścił kolejne zdjęcia kompromitujące Smogorzewskiego, tym razem ze służbowego wyjazdu do Chin
  A pamiętna Gala Boksu w Legionowie kiedy to biegał po arenie z wyrwanym hostessie pasem ????

 2. Wku****ny odpowiedz

  Nie możesz Romanie sam zrezygnować, to Cie od tego stołka odspawamy. “Przeprosinami” na filmie udowodniłeś tylko, że będziesz brnął w kłamstwa do końca. Jak można “wyrwać z kontekstu” słowa “Taka ruda… (i tu gest wskazujący na kobiecy biust)”? To jest piep***enie dla naiwniaków, dla głupich niemyślących wyborców, a nie dla mądrych, którzy przejrzeli wreszcie na oczy.
  Te osoby stojące za Romanem… Wstyd! Nie macie krzty honoru, przyzwoitosci! Dla koryta sprzedacie własną dusze. Żenada. Dobrze wiecie, że to nie był “jeden wieczór w ciągu 16 lat”. Takich sytuacji było więcej, komentarzy, gestów, traktowania ludzi. Gardzę wami!

 3. kNUR odpowiedz

  Ten facet jest poniżej rynsztoku, nawet nie nadaje się do obsługi świń w chlewie. Udaje wielkiego knura, a jego śmierdziel cuchnie moczem.

 4. czytelnik odpowiedz

  pewien dzienikarz napisał…… elity legionowskie wybrały buraka……………ciekaw jestem kiedy wezma sie za Jasia Fasole, znanego onegdaj jako tez wielbiciel pieknych pań

 5. AgentTomek odpowiedz

  Czemu tego nikt nie wrzuci na facebook Legionowo .. Ta grupa ma 10 tys śledzących. Może warto uświadomić jacy ludzie startują o fotel prezydenta ?

 6. Danuta odpowiedz

  Ciekawy artykuł
  Dzięki, będę odwiedzać:)

 7. Edward odpowiedz

  Zarty zartami,ale takie wypowiedzi sa nie na miejscu. To mizoginia i prostactwo!

 8. Boulinka odpowiedz

  w tekście pojawia sie słowo rubaszny, 😉 a co to ma wspólego z ordynarnym chamstwem i oblesnym prostactwem ?

 9. Arcade Fire odpowiedz

  Akurat prezydent może mieszkać w innej gminie, za to radny już nie, ale tutaj redakcjo proszę ostrożnie – np zaprzyjaźniony z wami radny Zezoń mieszka wciąż w Gminie Serock a kandyduje do Wieliszewa, radny Smogorzewski w Warszawie a startuje do nas.
  A same teksty prezydenta? Przykro słuchać, chyba granica została przekroczona.

 10. Janek odpowiedz

  PANI OD SEXU (1.25.20)

 11. ŻENADA odpowiedz

  Żenujące, znowu wyszedł z niego straszny prostak – tak powiedział o Jacku Narewskim (godz. 1-23-40 ) “Bóg go nie oszczędza 3 dziewczyny, czwarta żona, ha, ha ha, ha … chwila nieuwagi… ha ha ha…”

 12. Katarzyna odpowiedz

  I jeszcze ten obleśny śmiech, przypomniał mi się od razu Leper jak się śmiał z tego, że można zgwałcić prostytutkę 🙁

 13. Norbert odpowiedz

  Jedna była jeszcze, jak się o niej wyraził, “strasznie chuda” a dwie kolejne “napalone” no i Feligi nie było, bo jak prezydent powiedział “pewnie teraz rżnie” . W ogóle pan Romek od lat gada takie dyrdymały a jak jakąś babkę zobaczy to jeszcze coś tam, coś tam …

 14. przewodniczacy odpowiedz

  dziwie sie ze żaden szerszń jeszcze mu wp…..ł, ale jak to mówia doputy dzban…..

 15. Leszek odpowiedz

  Na miejscu mężczyzny Pani kandydatki, podszedł bym i dał temu seksualnemu frustratowi po mordzie, przy wszystkich i w obiektywach kamer. Burak, cham i prostak. Tacy ludzie rządzą tym miastem od 16 lat. DO Rady pchają się przydupasy i popychadła, nie potrafiące niczego w życiu robić czy osiągnąć, bez dojenia publicznych pieniędzy, które ten gruby pyszałek rozdaje im jak psom kości.

 16. Kamil odpowiedz

  Łaniewska , że ładna , ale jest z nią kłopot i ma inne walory, ale więcej nie może powiedzieć, bo żona ??? godz. 1.06.40 konwencji. Kamil

  1. Obserwator odpowiedz

   Akurat o tej to w punkt. Jej inne walory poznała calkiem spora liczba lokalnych polityków…

 17. Eliza odpowiedz

  Polecam ten fragment konwencji 1 godz. 04.30
  OO… He He He

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *