LEGIONOWO. Propagandowy gniot pod ostrzałem radnego

2017-08-04 1:10:45

 

Legionowski radny Leszek Smuniewski, na swoim blogu odniósł się w kilku słowach do artykułu „Kto oDZIEDZICzy mandat” jaki pojawił się w propagandowej tubie ratusza „Miejscowa na Weekend”.

W kilku słowach odnosi się on do treści artykułu a autora nazywa kolokwialnie ŚWINIĄ – (Światły Wazeliniarski Intrygant, Nachalnie Indoktrynujący Agitator).

Poniżej przedstawiamy fragment z bloga radnego oraz odnośnik do bloga.

“W artykule „Kto odziedziczy mandat?” podrzędny propagandzista wstydzący się wyjawienia swojego nazwiska, którego na potrzeby tego tekstu nazwę ŚWINIA (Światły Wazeliniarski Intrygant, Nachalnie Indoktrynujący Agitator) napisał: ” … ze źródeł zbliżonych do Rady Miasta Legionowo wiadomo, że kolejne inwestycje i inicjatywy realizowane w innych okręgach wyborczych mogły uświadomić mu jego własną nieudolność jako miejskiego radnego.”

(…)”Smutnej i gorzkiej pikanterii dodaje fakt, że przecież ta Miejscowa ŚWINIA opłacana jest z pieniędzy miasta, dla którego przez tyle lat uczciwie pracował radny Dziedzic, a także z podatków tych mieszkańców, którzy wielokrotnie udowodnili w wyborach zaufanie do niego, okazując mu zawsze bardzo duże poparcie (ostatnio uzyskał ponad 500 głosów). Jest to kolejny przejaw arogancji, buty i lekceważenia zasad i wyroków demokracji w wydaniu legionowskich włodarzy, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.”(…)

http://leszeksmuniewski.pl/

Komentarze

7 komentarzy

 1. Wojtek K. odpowiedz

  ” … ze źródeł zbliżonych do Rady Miasta Legionowo wiadomo, że kolejne inwestycje i inicjatywy realizowane w innych okręgach wyborczych mogły uświadomić mu jego własną nieudolność jako miejskiego radnego.”
  – ha, ha, ha, dobre, dobre 😀
  Najlepsze że ludzie są bezrefleksyjni i kupią to.
  Rodzi się pytanie co jest większym problemem w Legionowie – włodarz czy leniwa, gnuśna, obywatelsko ociężała społeczność 😉
  Jak ktoś tu trafnie napisał w komentarzu: “za wasze pieniędze robią z was głupków”.

  Ps. u nas w Jabłonnie przynajmniej działa demokracja 😛

  1. Daro odpowiedz

   Też nie potrafię pojąć tego fenomenu, ludzie bezrefleksyjnie kupują kity wciskane namiętnie przez referat propagandy o legionowskim raju, jednocześnie stojąc na zakorkowanych ulicach, patrząc na bezmyślnie wciskane wszędzie blokowiska, wycinaną zieleń, zastawione samochodami każde wolne miejsce czy szukając miejsc do parkowania
   Albo ludzie są tak otumanieni albo coś krąży w powietrzu bo od dłuższego czasu nie potrafię zrozumieć tego fenomenu

 2. przemiana odpowiedz

  wesoły Romek nie jest juz taki wesoły 😉

 3. Andrzej odpowiedz

  “Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem..” można by rzec o tych pismakach i ich pracodawcy Romanie S. pseudonim “Zegarek”, “Perła”, “Mecenas” itp.
  Ale to dobrze, że się ten tekst ukazał. Miejscowa wreszcie obnażyła swoje zakłamanie. Do tej pory seniorzy z łatwością łykali wypociny Mytko et consortes, ale tym razem przegięto. Próbują obrażać czlowieka, bardziej zasłużonego niz ktorykolwiek z ugrupowania Zegarka. Czlowieka, ktoremu niegodni sa nosic teczki… Mieszkancom Piasków właśnie otworzyliście oczy.

 4. Daro odpowiedz

  ONI i …refleksje, przecież mają ważniejsze zadania
  Kończy się już pula nicków pod które mogą podszyć się piewcy propagandy i robienia wody z mózgu mieszkańcom Legionowa
  Ile czasu i energii potrzeba aby stworzyć “wirtualne byty” walczące z niepokornymi na “Powiatowej”
  Wracając do meritum, naprawdę podziwiam Pana Dziedzica że wytrzymał tyle czasu i walczył do końca
  Ale wreszcie stwierdził że fizycznie i psychicznie nie da więcej rady i wale mu się nie dziwię
  Mi tej energii zabrakłoby już dawno

  1. Daro odpowiedz

   Przeczytałem ten artykuł zamieszczony w “Miejscowej” i powiem szczerze że jest to jeden wielki ŚCIEK
   Tyle brudu i kłamstw co “wylano” w tym artykule nie powstydziłaby się nawet telewizja publiczna
   Dla autora tego “dzieła” mam propozycję, śmiało może redagować “paski grozy” w TVP

 5. Irena odpowiedz

  Lepiej sam bym tego nie określił. Świnia. Opłacona z naszych pieniędzy Świnia, działająca przeciw nam, swiadomie kłamiąc. Powinno być w Polsce prawo pozwalające dobrać się do takich pismaków, nie mających opluwając innych odwagi podpisać się nazwiskiem. A ile osób pracuje w redakcji Miejscowej? “Krajewska” rozpracowana przez internautów zniknela, teraz w jej miejsce kolejna “AnKa”. Za nasze pieniędze robią z nas glupków. Oby na tym dworze Smogorzewskiego byl ktos przyzwoity, kto wreszcie ujawni cala prawde.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *