LEGIONOWSKI. Niebawem otwarcie Galerii Północnej!!!

2017-06-14 12:02:47

Tuż przed otwarciem, właściciele Galerii Północnej podgrzewają atmosferę i prezentują kolejne światowe marki

Etam, jest znaną marka, która pojawi się w Galerii Północnej. Etam, ikona francuskiej bielizny, została stworzona z myślą o kobietach. Stylowe modele, wysokiej jakości materiały i profesjonalna pomoc brafitterek to atuty, które wyróżniają markę na tle konkurencji.

W ofercie Etam w Polsce znajdują się: bielizna dzienna i nocna, ubrania homewear, kostiumy kąpielowe, odzież sportowa, rajstopy oraz akcesoria. Każda klientka może skorzystać z profesjonalnego brafittingu (pomiaru i doboru rozmiaru biustonosza), wykonanego przez przeszkoloną i doświadczoną konsultantkę.

W Galerii Północnej do dyspozycji gości oddanych zostanie ponad 220 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, Cinema City, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle, klub sportowy Calypso i centrum medyczne Enel-Med.

Komentarze

1 komentarz

  1. IGOR odpowiedz

    W 9 minut dojechałem na Białołękę do galerii Północnej z Legionowa!!!!!! Te nasze kina których jeszcze nie ma będą sie musiały bardzo starać żeby zdobyć klientów i przebić Północną – ja dojechałem w 9 minut. Kto da radę można jeszcze szybciej. IGOR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *