WIELISZEW. Policja organizuje debatę społeczną

2018-09-06 12:53:50

Policjanci organizują kolejną gminną debatę społeczną z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań ze społeczeństwem. Spotkanie odbędzie się we wtorek 11 września 2018 roku o godzinie 17:00 w Urzędzie Gminy w Wieliszewie przy ul. Modlińskiej 1

Na spotkanie, którego przewodnim tematem będą występujące zagrożenia lokalne i poczucie bezpieczeństwa obywateli, zapraszają władze Gminy Wieliszew, Komendant Powiatowy Policji w Legionowie oraz Komendant Komisariatu Policji w Wieliszewie.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Wieliszew na debatę społeczną
Debaty społeczne organizowane są przez legionowską komendę od 2012 roku. Policjanci organizują takie spotkania w całym powiecie, po to aby dotrzeć bezpośrednio do wszystkich mieszkańców poszczególnych miast i gmin. Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Tym razem policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Wieliszew, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w gminie. Bardzo liczymy na aktywny udział w debacie i będziemy wdzięczni za wskazanie dziedzin, w których należałoby zwiększyć prace na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *