Facebook

LEGIONOWO. Tajemnicza śmierć na 3-go Maja

2019-03-26 1:50:23

W piątek nad ranem pod legionowskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej odkryto zwłoki mężczyzny w średnim wieku. Jak się okazuje, nie żyjący mężczyzna był mieszkańcem okolicznych bloków. Przyczyny śmierci wyjaśni sekcja zwłok

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (22 marca) około godz. 5.00 nad ranem. Do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o nieprzytomnym 41-letnim mężczyźnie leżącym pod budynkiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie (Al. 3 Maja 28).

Lekarz stwierdził zgon

Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, obecny w karetce lekarz stwierdził zgon. Na miejsce został wezwany prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca. Powiadomiona została również rodzina mężczyzny.

Prokuratura prowadzi śledztwo

Jak podaje prok. Ireneusz Ważny, z legionowskiej Prokuratury Rejonowej prowadzone jest śledztwo z art 155 Kodeku Karnego, to znaczy w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Niestety do chwili zamknięcia numeru nie jest znana data sekcji zwłok, która wyjaśni przyczyny tej tajemniczej śmierci.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *