LEGIONOWO. Tajemnicza śmierć na 3-go Maja

2019-03-26 1:50:23

W piątek nad ranem pod legionowskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej odkryto zwłoki mężczyzny w średnim wieku. Jak się okazuje, nie żyjący mężczyzna był mieszkańcem okolicznych bloków. Przyczyny śmierci wyjaśni sekcja zwłok

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (22 marca) około godz. 5.00 nad ranem. Do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o nieprzytomnym 41-letnim mężczyźnie leżącym pod budynkiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie (Al. 3 Maja 28).

Lekarz stwierdził zgon

Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, obecny w karetce lekarz stwierdził zgon. Na miejsce został wezwany prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca. Powiadomiona została również rodzina mężczyzny.

Prokuratura prowadzi śledztwo

Jak podaje prok. Ireneusz Ważny, z legionowskiej Prokuratury Rejonowej prowadzone jest śledztwo z art 155 Kodeku Karnego, to znaczy w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Niestety do chwili zamknięcia numeru nie jest znana data sekcji zwłok, która wyjaśni przyczyny tej tajemniczej śmierci.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *