Agresywne rodzeństwo

2016-05-25 10:18:30

Do policyjnego aresztu trafiło rodzeństwo. Policjanci z Jabłonny zatrzymali Kamila P. po tym jak groził pozbawieniem życia byłej partnerce. Funkcjonariusze podejrzewają też, że 30-latek razem ze swoją siostrą Mileną ukradli konkubinie mężczyzny sprzęt elektroniczny o wartości 1300 złotych. Sąd zastosował wobec Kamila P. dwumiesięczny tymczasowy areszt.

Do komisariatu policji w Jabłonnie zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że jej były partner 30-letni Kamil P. groził jej pozbawieniem życia. Jak ustalili policjanci zgromadzony materiał dowodowy w sprawie wskazuje, że 30-latek razem ze swoją o rok młodszą siostrą wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży sprzętu elektronicznego, tj. telewizora i komputerów o wartości 1300 złotych. Milena P. ponadto podejrzana jest także o kierowanie gróźb karalnych wobec matki byłej partnerki Kamila P.

Śledczy przedstawili już rodzeństwu zarzuty. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Policjanci nie wykluczają jeszcze kolejnych zarzutów w sprawie.

O winie i karze zadecyduje wkrótce sąd.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *