Bieg po Złote Jabłko – ZAPISY

2017-02-22 8:29:00

Rozpoczęły się zapisy na IV edycję Biegu po Złote Jabłko. 14 maja w Lasach Chotomowskich odbędzie się bieg główny na dystansie 10 km, bieg rodzinny na dystansie 1 km i Nordic Walking na 10 kilometrowej trasie.

Tak, jak w poprzednich latach główną konkurencją będzie pokonanie dystansu 10 km. Uczestnicy biegu głównego wystartują o godz. 11.30. Start i meta będą się znajdowały przy ul. Generała Lucjana Żeligowskiego w Chotomowie od strony lasu. Trasa biegu jest przełajowa, płaska wiodąca drogami i duktami Lasów Chotomowskich. Pod koniec 10 kilometrowej pętli znajdują się dwa nieduże wzniesienia w miejscu zwanym Górkami Chotomowskimi. Nawierzchnia w znacznej mierze jest twarda, w niektórych miejscach występuje piasek charakterystyczny dla lasu, a powalone drzewa tworzą naturalne przeszkody. Trasa będzie oznakowana strzałkami i taśmą. O godzinie 10.30 na 10-kilometrową trasę wyjdą uczestnicy Nordic Walking, a o 10.50 na 1 – kilometrową trasę wybiegną dzieci z rodzicami biorącymi udział w Biegu Rodzinnym. Już dziś można zgłaszać swój udział rejestrując się na stronie biegu:

Bieg Główny

http://projektigrzyska.pl/zapisy/93-iv-bieg-po-zlote-jablko/

Bieg Rodzinny

http://projektigrzyska.pl/zapisy/95-iv-bieg-po-zlote-jablko-bieg-rodzinny/

Nordic Walking

http://projektigrzyska.pl/zapisy/94-iv-bieg-po-zlote-jablko-nordic-walking/

Na mecie na wszystkich zawodników będą czekały medale. Dzieciom i rodzicom, którzy lubią rywalizacje i aktywny wypoczynek polecamy specjalną trasę rodzinną. Będzie to wyzwanie dla maluchów, ale wierzymy, że z pomocą rodziców i dopingu kibiców każdy da radę. Wszystkie rodziny, które zgodnie przekroczą linię mety otrzymają pamiątkowe medale.

Opłaty:

Bieg główny:

  • w wysokości 20 zł do 14 kwietnia 2017r
  • W wysokości 30 zł do 10 maja 2017 r
  • W dniu zawodów 50 zł w przypadku wolnych pakietów.

Bieg rodzinny

  • Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 5 zł

Nordic Walking

  • w wysokości 20 zł do 14 kwietnia 2017r
  • W wysokości 30 zł do 10 maja 2017 r
  • W dniu zawodów 50 zł w przypadku wolnych pakietów.

Do 50 proc. zniżki w opłacie startowej uprawnieni są mieszkańcy Gminy Jabłonna, oraz zawodnicy Grupy CHTMO i Runners Team Jabłonna.

Organizatorami biegu w Lasach Chotomowskich są Urząd Gminy Jabłonna i Agencja Marketingu Sportowego Projekt Igrzyska.

Zapraszamy do udziału!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *