Bójka na placu zabaw

2016-05-04 10:36:34

5 osób, które biły się w Chotomowie zatrzymali policjanci z Legionowa i Jabłonny. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 19 do 30 lat. Wszyscy usłyszeli zarzuty bójki. 


W niedzielę 1 maja przed godziną 18.00 policjanci z komisariatu w Jabłonnie dostali zgłoszenie o grupie osób, która spożywa alkohol na palcu zabaw w Chotomowie. Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres. Po dojechaniu na miejsce interwencji zobaczyli bójkę między mężczyznami. Przystąpili do czynności służbowych prosząc o pomoc policjantów z Legionowa.

Policjanci zatrzymali pięć osób. Jak ustalili śledczy bójka zaczęła się po wcześniejszym słownym konflikcie między mężczyznami. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pod wpływem alkoholu. Mieli od 1,6 promila do 3 promili alkoholu w organizmie. Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 19 do 30 lat. Tomasz C., Paweł C., Marcin G., Krystian D., i Bartłomiej H. to mieszkańcy gminy Jabłonna.

Prowadzący sprawę mężczyżni przedstawili już mężczyznom zarzuty udziału wspólnie i w porozumieniu w bójce za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Legionowie

Fot. Pixabay.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *