Facebook


LEGIONOWO BOXING NIGHT. Krzysztof Zimnoch posadził weterana

2017-04-24 5:34:28

W sobotę w Arenie Legionowo odbyła się legionowska gala bokserska. W walce wieczoru 34-letni Krzysztof Zimnoch znokautował w połowie drugiej rundy amerykańskiego weterana (45 lat) ringu, Michaela Granta. Ten „deser” dla prawdziwych mężczyzn lubiących mocne wrażenia poprzedziło pięć innych walk.

„Zimnoch zamroczył Granta już pod koniec pierwszej rundy. W drugiej zasypał go gradem ciosów, po których Grant przyklęknął. Podniósł się, ale tylko po to,, by za chwilę runąć z impetem na deski po prawym prostym Polaka – Grant nie pokazał niczego i z całym szacunkiem dla jego osiągnięć, ale nie czułem, jakbym toczył jakąś walkę powiedział Zimnoch” – czytamy w „Super expressie”, który był sponsorem medialnym legionowskiej imprezy.

Kamil Szeremeta pokonał na punkty Sebastiana Skrzypczyńskiego Fot. fotoMiD

Kamil Szeremeta pokonał na punkty Sebastiana Skrzypczyńskiego Fot. fotoMiD

Legionowskiej gali przypatrywał się Tomasz Adamek Fot. fotoMiD

Legionowskiej gali przypatrywał się Tomasz Adamek Fot. fotoMiD

Fakt. Amerykański bokser, który ostatnią walkę stoczył bodaj przed dwoma laty, a który swoje największe sportowe sukcesy odnosił przed dwoma dekadami, dziś – mówiąc wprost – dorabia do sportowej emerytury. To już nie ten mistrz pięści, który potrafił wygrać z Andrzejem Gołotą, potrafił stoczyć przed siedmiu lat stoczyć w miarę wyrównaną walkę Tomaszem „Góralem” Adamkiem. Czas jednak robi swoje, z takim peselem trudno wchodzić do ringu, nawet na legionowskiej gali.

W innych sobotnich walkach w Legionowie Kamil Szeremeta pokonał na punkty Sebastiana Skrzypczyńskiego, a debiutujący wśród zawodowców Mateusz Tryc wygrał w 3. rundzie z Tomaszem Gargulą. Michał Syrowatka okazał się lepszy od kolejnego bokserskiego weterana Krzysztofa Szota. Swoją walkę wygrał także Ukrainiec Wiktor Poljakow z Polakiem Dariuszem Sękiem oraz Łukasz Różański.

M. Grant poda zamroczony po ciosie K. Zimnocha Fot. fotoMiD

M. Grant poda zamroczony po ciosie K. Zimnocha Fot. fotoMiD

JERZY BUZE

Fot. fotoMiD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *