CHOTOMÓW. Amfetamina i zakaz prowadzenia pojazdów. Policja zatrzymała 24-latka

2019-01-02 11:20:55

Legionowscy policjanci zatrzymali 24-letniego Roberta A. Mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli również przy Robercie A. amfetaminę. Podejrzany usłyszał już zarzut karny złamania sądowego zakazu i nielegalnego posiadania środków psychoaktywnych. 24-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał karze

Do zatrzymania doszło na jednej z ulic w Chotomowie. Powodem kontroli był sądowy zakaz prowadzenia pojazdów przez kierującego oraz fakt. że Robert A. był już wcześniej znany policjantom. Funkcjonariusze wiedzieli, że nie może poruszać się autem. W trakcie czynności służbowych stróże prawa przy mężczyźnie znaleźli również torebkę foliową z białym proszkiem.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie narkotestem potwierdziło, że ujawniony przez policjantów biały proszek to amfetamina.

Sprawą zajęli się policjanci z jabłonowskiej dochodzeniówki. Śledczy zebrali materiał, który wykazał, że podejrzany nie tylko złamał sądowy zakaz, ale też posiadał wbrew prawu zakazaną substancję psychoaktywną.

24-latek, po tym, jak usłyszał zarzuty karne, przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *