CHOTOMÓW. Policjanci z prezentami w Domu Dziecka

2020-12-22 11:54:20

Bożonarodzeniowe wizyty w Domu Dziecka w Chotomowie wpisały się już na stałe w kalendarz legionowskich policjantów. Stan pandemii i obowiązujące nas obostrzenia nie pozwoliły w tym roku na osobiste spotkanie mundurowych z podopiecznymi palcówki. To też policjanci na ręce Siostry Dyrektor przekazali wychowankom drobne świąteczne upominki

Spotkania bożonarodzeniowe z wychowankami i pracownikami Domu Dziecka w Chotomowie to już tradycja legionowskich mundurowych. Stan pandemii i obowiązujące obostrzenia oraz troska o zdrowie, w tym roku nie pozwoliły na tradycyjne spotkanie z dziećmi. Mimo to policjanci nie zapomnieli o podopiecznych domu dziecka.

Wczoraj policjantka z legionowskiej komendy, na ręce Siostry Dyrektor przekazała świąteczne paczki, w których znajdowały się słodkości dla dzieci. W imieniu kierownictwa jednostki, wszystkich policjantów i pracowników cywilnych, życzyła najmłodszym oraz ich opiekunom zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Mamy nadzieję, że upominki sprawią radość i wywołają uśmiech na twarzach dzieci, a zbliżające się święta będą dla nich wyjątkowe.

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *