Cyrk Arena przyjedzie do Legionowa!

2017-05-23 2:52:39

Za każdym razem, kiedy na teren Legionowa wjeżdża cyrk, mieszkańcy bardzo się cieszą. Namioty cyrkowe pękają w szwach. Mimo legend krążących na temat traktowania w cyrku zwierząt, o czym pisaliśmy wielokrotnie, mieszkańcy naszego miasta licznie przychodzą na cyrkowe spektakle i świetnie się bawią.

Tak będzie również już w najbliższą niedziele (28 maja). Nasze miasto odwiedzi bowiem Cyrk Arena. Cyrkowe miasteczko rozstawione zostanie tradycyjnie na placu przy Centrum Handlowym Maxim. Program rozpocznie się o godzinie 16:00

W Nowym Programie 2017 na przybyłych pod namiot Cyrku Arena czekać będą najlepsi Artyści z Ukrainy, Rosji, Armenii, Czech oraz Polski. Widzowie zobaczą między innymi gimnastykę pod kopułą cyrku, brawurowe akrobacje na drążkach oraz trampolinie, gimnastykę na maszcie. Ekwilibrystykę zaprezentuje finalista ukraińskiej edycji “Mam Talent”. Oczywiście na cyrkowej arenie pojawią się również uwielbiane przez dzieci zwierzęta ze stajni Cyrku Arena: wielbłądy, konie, kucyki, lamy i osiołek. Atrakcją programu będzie pokaz afrykańskich lwów, który zaprezentuje Thomas Ringel z Czech. Widzów bawić będą, po raz pierwszy w Polsce, clowni – Duo Glovatski.

Podczas przerwy cyrk oferuje zdjęcia oraz przejażdżki na wielbłądach i kucykach. Do dyspozycji będzie również kolorowa karuzela i wiele innych atrakcji.

Do zobaczenia pod kopułą Cyrku Arena!

 

Komentarze

6 komentarzy

 1. Ja odpowiedz

  Widocznie mieszkańcy Legionowa uwielbiają znecac się nad zwierzętami!!!! Cyrk jest chory!!! Bawi tylko bezdusznych zwyroli! !!

  1. Pankracy odpowiedz

   A Ty mieso zwierzece zwyrolu żresz?!?!?

 2. Klara odpowiedz

  jakoś nie widać, żeby za każdym razem “namiot cyrkowy pękał w szwach” 🙂 pracuję w okolicy i namiot cyrkowy widzę przez okno a ludzi? no jakoś nie za bardzo, niewielka garstka 🙂

 3. Jadzia odpowiedz

  Oj d..y bolą komuszków 🙂

 4. Antek odpowiedz

  Chyba karłów, a nie klownów? Proszę zwracać więcej uwagi na ortografię!!

 5. Kati odpowiedz

  koniecznie oikażcie na scenie klaunów z pislamu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *