Deweloper kupił działkę z „okrąglakiem”

2016-04-20 2:24:52

Firma „Euro Partner II” realizująca z powodzeniem inwestycje mieszkaniowe w nowym Dworze Mazowieckim zakupiła działkę nr 1/24 znajdującą się u zbiegu Al. Sybiraków i ulicy Piaskowej na osiedlu Piaski w Legionowie. Na jej terenie stoi charakterystyczny „okrąglak”, w którym między innymi jest placówka Banku PKO BP.

Działka została sprzedana przez Agencję Mienia Wojskowego za 2 mln 600 tys. zł w przetargu, który odbył się w październiku 2015 r. Do podpisania aktu notarialnego doszło natomiast 8 stycznia br. Z informacji jakie uzyskaliśmy w biurze sprzedaży mieszkań firmy „Euro Partner II” wynika, że na razie firma nie mam jeszcze konkretnych planów, co do nowo nabytej działki. Można jednak przypuszczać, że firma zajmująca się budową domów mieszkalnych m.in. w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Cichej oraz ul. Jasnej, a także w Rembertowie nie kupiła tej działki tylko po to żeby stać się właścicielem „okrąglaka”. Firma ta zapewne w swoich planach na przyszłość będzie miała zburzenie „okrąglaka” i postawienie w jego miejscu przynajmniej jednego nowego budynku mieszkalnego. Z ostatnich doniesień wynika, że władze miasta planują także w tym miejscu przebudowę skrzyżowania. Do pomysłu utworzenia ronda u zbiegu Al. Sybiraków i ul. Piaskowej przekonywali ostatnio mieszkańców osiedla Piaski radny Paweł Głażewski i pracownik urzędu miasta Łukasz Konstantynowicz.

WD

Komentarze

2 komentarze

  1. Krzysztof odpowiedz

    BY ŻYŁO SIĘ GĘŚCIEJ … . To marzenia Romana. Są jednak miejsca, gdzie już jest przepełnienie i ciasnota. Jest teraz szansa, że w najbliższym czasie te marzenia mu sie spełnią … 🙂

  2. Janusz odpowiedz

    By żyło się gęściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *