DONIESIENIA ZE SMOGOGRODU. Sensacyjna wymiana prezesa PEC Legionowo

2018-11-25 3:28:37

 

Marek Pawlak, dotychczasowy zastępca prezydenta miasta, ma przejąć obowiązki odwołanego prezesa Narcyza Tokarskiego. W tym celu na najbliższy poniedziałek zwołano posiedznie Rady Nadzorczej PEC Legionowo sp. z o.o. Kto w takm razie zasiądzie na fotelu wiceprezydenta miasta?

W poniedziałek (26 listopada) ma się zebrać Rada Nadzorcza miejskiej spółki – PEC Legionowo. Będzie to nadzwyczajne posiedzenie, na którym mają zapaść bardzo ważne decyzje. Jednak podobno wszystko zostało już ustalone.

Spełnienie marzeń?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że planowane jest odwołanie dotychczasowego prezesa Narcyza KrzysztofaTokarskiego. Tokarski od pewnego czasu przebywa na zwolnieniu lekarskim, po tym, gdy zasłabł w pracy. Według naszych informacji, pełnienie obowiązków prezesa PEC Rada Nadzorcza ma powierzyć Markowi Pawlakowi, dotychczasowemu zastępcy prezydenta miasta Legionowo. Mówi się, że Pawlak od dawna zabiegał o to albo inne stanowisko wiążące się z wyższym wynagrodzeniem niż pensja zastępcy prezydenta miasta.

Roszady na stanowiskach

W ten sposób zwolni się fotel jednego z 2 zastępców prezydenta miasta. Z dobrze poinformowanych źródeł dowiedzieliśmy się, że na swoim obecnym stanowisku zastępcy pozostanie Piotr Zadrożny. Natomiast fotel drugiego zastępcy, tak przynajmniej szepczą w zaciszach gabinetów, mógłby przypaść Tomaszowi Talarskiemu, radnemu powiatowemu a jednocześnie dyrektorowi miejskiej biblioteki (Poczytalni). Możliwe też, że będzie to zupełnie nowa osoba.

W najbliższych dniach czekają nas więc zmiany na szczytach lokalnej władzy, a co za tym idzie obsadzane będą intratne stanowiska, z pensjami po kilkanaście tysięcy złotych.

Paweł Szyling

Komentarze

2 komentarze

  1. Victor odpowiedz

    A co to za sensacja? Jeden od koryta odchodzi, drugi wsadza ryj do koryta. Co tu takiego dziwnego? Wszystko w rodzinie

  2. Dazadler odpowiedz

    A ja bym obstawiał na Michała Kobrzyńskiego, człowiek Romana, a teraz po sensacyjnej koalicji w powiecie pozostanie bez stołka, wiec moze on zostanie wice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *