Fighterzy z Legionowa – jak zdobyć niezwykłą siłę?

2017-02-27 10:28:43

W życiu trzeba być fighterem. Bo życie może nas zaskoczyć znienacka, od tyłu. Podstawić nogę, wbić nóż w plecy albo z drugiej strony może dać nam pstryczka w nos czy dmuchnąć wiatrem w oczy. I w sumie nieważne jakie masz zamiary, czy jesteś gorszym czy lepszym człowiekiem, czy zazwyczaj jesteś pechowcem czy szczęściarzem. Jak się zdarzy, to się zdarzy, nie?

 

 

Nie. Możesz chwycić życie za fraki i ustawić do pionu. Czasem wydaje się to niemożliwe, ale w Legionowie jest miejsce, w którym tacy fighterzy się rodzą. Wchodzisz, angażujesz się, zmieniasz swoje myślenie i wychodzisz z mentalnością gladiatora. Jak zostać jednym z nich i co to za miejsce?

To klub Kravka, który ma swój oddział również w Hali Technik Interwencji CSP w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 121. Właśnie tutaj można poznać tajniki systemu samoobrony Defendo, którego historia sięga starożytności. O ile sztuki walki pochodzą raczej z Dalekiego Wschodu, o tyle Defendo – mimo wpływów z innych kultur – ma korzenie na Starym Kontynencie.

Gladiator w spódnicy

Ale gladiatorzy, a częściej gladiatorki potrzebują nie tylko umiejętności, ale też broni, które sprawią, że będą silniejsze. Nowoczesne kobiety dbające o swoje bezpieczeństwo mają w torebkach więc gazy pieprzowe lub paralizatory, o których więcej możesz przeczytać tutaj: http://skuteczna-samoobrona.pl/paralizatory/.

Zresztą paralizator paralizatorowi równy. Jeżeli zaufamy takiemu, który kupiliśmy z kilka złotych na pobliskim targowisku, nie zrobimy żadnego wrażenia na ewentualnym napastniku – taki sprzęt po prostu będzie miał za małą moc albo w ogóle będzie wadliwy. Jeśli szukamy naprawdę dobrego paralizatora, to warto zajrzeć na ich ranking, tutaj: http://skuteczna-samoobrona.pl/paralizatory/ranking-paralizatorow/. Podpowiem tylko, że pierwszym miejscem, do którego powinniśmy się udać, jest specjalistyczny sklep.

Jak widać, cena ma znaczenie, bo wyznacza rzeczywistą wartość paralizatora, dlatego nie warto oszczędzać na takiej broni, bo taka oszczędność może nas kosztować nawet życie. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: http://skuteczna-samoobrona.pl/paralizatory/paralizator-i-jego-cena/.

Paralizator działa jednak najlepiej w pewnych siebie rękach – wracamy więc do klubu Kravka. Treningi z samoobrony nie tylko koordynują nasze ruchy i odruchy w sytuacji zagrożenia, ale też sprawiają, że psychicznie jesteśmy dużo silniejsi. W końcu siła tkwi w głowie, a nie w mięśniach.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *