Firma z Legionowa wyróżniona na Gali “Osobowości i Sukcesy Roku”

2016-04-15 1:09:37

W poniedziałek 11 kwietnia w Warszawie odbyła się Gala “Osobowości i Sukcesy Roku”. Podczas uroczystości wyróżniona została legionowska firma Woodlife, której właścicielem jest Kamil Balcerzak.


Na Gali pojawia się mnóstwo gwiazd ze świata show-biznesu. Co roku nagradza się tam najwybitniejsze osobowości m.in. w kategoriach: sport, nauka, polityka, czy biznes.

W tym roku statuetki za osobowość roku 2016 otrzymali m.in Beata Kozidrak, Michał Piróg, Patricia Kazadi, Edyta i Cezary Pazurowie, Magda Gesler.

Wśród laureatów Gali “Osobowości i Sukcesy Roku” w kategorii biznes znalazła się legionowska firma Woodlife, której właścicielem jest Kamil Balcerzak. Statuetkę otrzymały również takie osoby jak Viola Piekut – projektantka, Robert Sowa- restaurator, firma Lexus, Henkel.

Firma Kamila Balcerzaka Woodlife powstała w 2005 roku jako mały zakład stolarski działający na rynku lokalnym, produkujący meble na wymiar. Dzięki prężnej działalności, profesjonalnemu zarządzaniu oraz wyspecjalizowanej kadrze w przeciągu kilku lat firma się rozrosła. W 2013 roku został otwarty nowy zakład stolarski który umożliwił podniesienie standardów i efektywności produkcji. Dzięki profesjonalnej lakierni, pracowni forniru, tapicerni oraz działowi renowacji mebli firma WOODLIFE jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Otrzymanie statuetki podczas Gali ” Osobowości i Sukcesy Roku” jest dla firmy dużym wyróżnieniem.

Fot. Rafał Latoszek

Komentarze

1 komentarz

  1. Armand odpowiedz

    Pogratulować super gala i pomysł aby uhonorować osoby które się wyróżniają na szarym tle polskiej rzeczywistości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *