Gdzie na narty z rodziną?

2018-03-21 3:54:32

Coraz więcej rodzin stawia na aktywny wypoczynek zimowy. Przybywa miłośników jazdy na nartach i snowboardzie. Część z nich nie wyobraża sobie ferii poza Polskę, ale rośnie też grupa miłośników wyjazdów poza kraj. Rodzinny wyjazd na narty to głównie szansa na świetną zabawę. Nie do przecenienia jest fakt, że czasem to jedyna okazja na wspólne przebywanie z bliskimi, dla których poza feriami czy wakacjami nie mamy zbyt wiele czasu.

 

Kierunek Austria

Ruszając na narty z dziećmi warto wybrać miejsce, które jest odpowiednio przygotowane do przybycia małych amatorów zjazdów po śniegu. Jedną z opcji są narty w Austrii. To kraj położony niedaleko w dodatku z doskonałą bazą noclegową. Wiele firm, specjalizujących się w organizowaniu wyjazdów do Austrii jak Taksidi, proponuje konkretne miejscówki, opisując komfort, na jaki można w nich liczyć. W austriackich ośrodkach narciarskich znaleźć można bardzo wiele tras o różnym stopniu trudności. To ważne, jeśli planujemy naukę jazdy dla dzieci lub dorosłych. Stali bywalcy tras austriackich polecają sobie najbardziej Karyntię oraz Wschodni Tyrol.

Ferie dla rodzin

Wspaniałe trasy zjazdowe to nie jedyny atut tego regionu. Narty w Austrii mogą bowiem obfitować w wiele innych, dodatkowych atrakcji. Znana z basenów termalnych Karyntia to wiele miejscowości ze specjalnymi pakietami dla rodzin. Można na nie liczyć na przykład w Bad Kleinkirchheim czy Nassfeld. Również Tyrol oferuje wiele atrakcji. Na miłośników nart czeka aż 150 szczytów o wysokości ponad 3 tysiące m. n.p.m. Tyrol kusi również wieloma propozycjami w dolinach, na przykład w miejscowościach Sillian czy Lienz.

Wybierając się na narty w Austrii można liczyć nie tylko na długie i bezpieczne trasy, nowoczesne wyciągi, ale także wygodne apartamenty, wyposażone we wszystkie udogodnienia nawet dla najmłodszych turystów. To zdecydowanie dobry pomysł na urlop, by spędzić czas w przepięknych rejonach i dodatkowo aktywnie wypocząć.

Komentarze

1 komentarz

  1. Austria-na-narty.pl odpowiedz

    Miejsca takiej jak Stubai bardzo dobrze sprawdzają się na wyjazdy rodzinne. Wybierając jakikolwiek region warto dodatkowo sprawdzić jakie hotele w którym chcemy nocować mają udogodnienia dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *