Facebook


Gdzie szukać informacji o filmach i serialach?

2021-06-07 5:12:46
Teraz każdy z nas ma znacznie łatwiejszy dostęp do filmów i seriali. Wiele osób ma bowiem dostęp do platform streamingowych, które umożliwiają oglądanie produkcji w zaciszu swojego domu. W krytycznym momencie pandemii, kiedy wszystko było zamknięte, w tym kina, możliwość oglądania w ten sposób produkcji okazała się nieoceniona. Ale skąd wiadomo na co się zdecydować? Co w ogóle dzieje się w świecie aktorskim? Na te pytania odpowiadały serwisy z filmami i serialami. Na których z nich najlepiej jest obecnie szukać informacji?

 

Filmweb

Nikomu chyba strony Filmweb.pl nie trzeba przedstawiać. Bo to jedna z najdłużej działających stron w Polsce, która zajmuje się filmami i serialami (rzadziej pojawi się jakaś informacja np. o jakimś programie telewizyjnym). Wszystko, co dzieje się w świecie filmu i serialu – znajdziecie właśnie tutaj. Jedna z największych baz w Internecie, pełno rankingów, opisów filmów i seriali, opisów aktorów i aktorek, zwiastuny, zapowiedzi, repertuar kin… Nie wszystkim jednak podoba się sposób, w jaki ludzie dyskutują ze sobą w komentarzach pod artykułami czy filmami. Jednak mimo wszystko – dla wielu na pewno Filmweb nadal jest główną bazą do sprawdzania co w trawie (filmowej) piszczy.

Spokeo

Kto wie jednak, czy to, o czym pisaliśmy w pierwszym przykładzie, nie postanowi ustąpić stronie http://spokeo.pl? To drugi portal, gdzie można przeczytać wiele informacji o filmach, serialach, programach, aktorkach i aktorach, obejrzeć zwiastuny, zobaczyć repertuar kin i program TV. A to nie wszystko! Można zapoznać się także z filmografiami, a jeśli kino to nie do końca wasza bajka, to zawsze zostają wam plotki i technologia. W myśl – dla każdego coś dobrego. Jeśli poszukujecie miejsca, gdzie nikt nikogo nie wytyka palcami za gust muzyczny, a wojna w komentarzach nie ma racji bytu, to zdecydowanie Spokeo jest dla was.

Na ekranie

Nikt nie ma tyle informacji o MCU, ile znajduje się na stronie naEKRANIE.pl. Strona podaje wiele wiadomości, głównie ze świata filmowego (ale czasami zdarzy się również kilka wiadomości o serialach). Co ma strona, czego próżno szukać gdzie indziej? Naprawdę trafione wywiady z różnymi osobistościami ze świata kina. Jeśli więc mocno interesujecie się tym, co mają do powiedzenia scenarzyści czy aktorzy, to spokojnie możecie poszukać tego właśnie na tej stronie.

Movies Room

Krótkie i treściwe informacje z kina i telewizji, które w mig dają nam pełen ogląd tego, co aktualnie w trawie piszczy. Jeśli chcecie poczytać sobie elaboratów na temat produkcji filmowych i telewizyjnych, to raczej nie tutaj. Tutaj wszystko zwięźle i na temat, bez owijania w bawełnę. Dla kogoś, kto ceni swój czas – jak znalazł.

Serialowa

Serialowa to z kolei serwis, który, jak sama nazwa wskazuje, całkowicie poświęcił się serialom (ale czasem zdarza się kilka wzmianek o tym, co na dużym ekranie). Serialowa to prawdziwa kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o to, co dzieje się w produkcjach telewizyjnych. Jeśli uwielbiacie seriale i wszystko, co z nimi związane, to nie może was zabraknąć na tej stronie.

A wy? Którą stronę o filmach i serialach odwiedzacie najczęściej? Dajcie znać!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *