Górska przygoda w męskim gronie

2021-02-24 12:24:29

Jest wiele powodów, by jechać do Zakopanego. Przyciąga turystów w każdym wieku, pary, jak i większe grupy czy całe, nawet wielopokoleniowe rodziny. Zakopane atrakcji ma dużo i dla każdego, a są wśród nich takie, które trafiają idealnie w potrzeby męskiego grona, chcącego przeżyć niezapomnianą przygodę.

Arena pełna przygód

Wypoczynek w Zakopanem jest zazwyczaj związany z obcowaniem z naturą. I nie ma się co dziwić, wszak miasto jest do takich właśnie aktywności stworzone. Piękno i majestat gór, połączonych z lasami, zapewnia niesamowite widoki, jakich nie uświadczy się nigdzie indziej. O każdej porze roku można znaleźć tu coś dla siebie. Wędrówki piesze, jazda na rowerze, quady, sanie, kuligi.. Możliwości jest wiele. I wcale nie trzeba się głowić, którą z nich wybrać… Wystarczy skorzystać z przygotowanej przez http://www.arena-zakopane.pl/ oferty, by mieć to, co najlepsze dla męskiego grona.

A to przecież ładnie przygody, aktywności, wysiłku fizycznego (w granicach rozsądku) i zdrowiej rywalizacji. Właśnie takie atrakcje zapewnia pakiet oferowany przez Arenę Zakopane. Skupia się on na tym, co mężczyźni lubią najbardziej – na walce i na ryczących maszynach.

Quady i paintball w Zakopanem

Od czego zacząć przygodę?

Do waszej dyspozycji są quady, silne maszyny stworzone do jazdy po górskim terenie. Częściowo po drogach, częściowo po bezdrożach, będziecie mogli zobaczyć na nich Zakopane, góry, lasy z zupełnie innej perspektywy. Maszyny, chociaż ryczące i mocne, nie są trudne do kierowania. Zresztą będziecie pod opieką instruktora, by była to przygoda kontrolowana, bezpieczna. Mało kto ma na co dzień dostęp do quadów, a przejażdżka nimi wśród dzikiej przyrody będzie na długo niezapomniana. A dokąd was zaprowadzi?

Na pole do paintballu! To świetna zabawa, popularna w wielu miejscach kraju, doskonale nadająca się do rywalizacji, zwłaszcza w męskim wydaniu. Kobiety oczywiście również świetnie sobie w niej radzą i nic nie stoi na przeszkodzie, by kolejnym razem wybrać się tam w mieszanym gronie – ale tym razem jesteście na męskiej wyprawie i w męskim gronie będziecie walczyć.

Oczywiście walka będzie prowadzona w sposób cywilizowany i bezpieczny. Pole do paintballu się w Zakopanem znajduje się w miejscu wyjątkowo urokliwym, bo po prostu w lesie. Warunki są tam więc bardzo naturalne i sprzyjające zabawie. Wyposażeni w karabiny strzelające kulkami z farbą udajecie się w grupach lub w pojedynkę na pole bitwy – w zależności od scenariusza. I choć przez chwilą byliście najlepszymi przyjaciółmi, to przez czas Okolica sprzyja takiej przygodzie, bo naturalne otoczenie świetnie sprawdza się w roli przeszkód, ułatwia maskowanie, pozwala na organizowanie wypadów, zasadzek. Nie tylko na samo bezmyślne strzelanie przed siebie, ale na prowadzenie całej strategii, by pokonać przeciwnika.

A po walce, przegranej przez jednych, a wygranej przez innych, znowu można się bratać, wspominać bitwę, umawiać na rewanż i porównywać osiągnięcia. Gdzie? Oczywiście najlepiej przy góralskim ognisku, na którym nie zabraknie dobrego jadła, a i napitek jakiś też się zapewne znajdzie, ku pokrzepieniu serc i rozgrzaniu ciał.

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *