Facebook


Groźne dachowanie pod Serockiem

2016-05-05 5:16:59

Dziś (5 maja) o godzinie 15.12 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na Drodze Krajowej 61 w miejscowości Borowa Góra. Chcące skręcić w kierunku Jadwisina audi nagle złapało gumę i wpadło do rowu dachując. Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej.

Strażacy po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastali leżący w głębokim rowie samochód. Otóż okazało się, że jadące Drogą Krajową 61 w kierunku Serocka audi w miejscowości Borowa Góra chciało skręcić w prawo na Jadwisin. W pewnym momencie w pojeździe pękła przednia opona od strony pasażera, a samochodem gwałtownie „szarpnęło”. Z relacji kierowcy wynika, że nie miał on szans na żadną reakcję pomimo, że prędkość miał już niedużą. Audi z impetem wpadło do głębokiego rowu, wcześniej ścinając przydrożny słupek, by finalnie wylądować na dachu. Na szczęście, około 35-letni kierowca audi wraz z jadącą jako pasażerka córką wydostali się na zewnątrz poprzez otwarty bagażnik. Nikomu nic się nie stało. W akcji uczestniczyły 3 zastępy JRG Legionowo, OSP Serock i Wojskowa Straż Pożarna z Zegrza. Samochód wydostano z rowu i postawiono na kołach na poboczu. Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł.

DB

Komentarze

4 komentarze

 1. guzie odpowiedz

  znam tego kierowcę, tak naprawde ma 25 lat, jest bardzo szarmancki i przystojny, jeździ jak szofer królowej angielskiej, grywa tylko w tenis.
  znak odiaku koziorożec, lubi kolor zielony, denerwuje go TADEK MYŚLIWY który na Bursztynowej jeździ za szybko i strzela do wewiurek

  1. M.. odpowiedz

   A kierowca mandat przyjął?

 2. Etruska odpowiedz

  A za co kierowca został ukarany mandatem? Sam sobie przegryzł tę oponę, czy jak?

 3. Victor odpowiedz

  A za co ten mandat? Za pęknięta oponę? Gdzie tu wina kierowcy? Czy borowiec od pewnej pancernej limuzyny też dostał mandat za pęknięta oponę, która wybuchła na A4?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *