Facebook

Groźne dachowanie pod Serockiem

2016-05-05 5:16:59

Dziś (5 maja) o godzinie 15.12 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na Drodze Krajowej 61 w miejscowości Borowa Góra. Chcące skręcić w kierunku Jadwisina audi nagle złapało gumę i wpadło do rowu dachując. Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej.

Strażacy po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastali leżący w głębokim rowie samochód. Otóż okazało się, że jadące Drogą Krajową 61 w kierunku Serocka audi w miejscowości Borowa Góra chciało skręcić w prawo na Jadwisin. W pewnym momencie w pojeździe pękła przednia opona od strony pasażera, a samochodem gwałtownie „szarpnęło”. Z relacji kierowcy wynika, że nie miał on szans na żadną reakcję pomimo, że prędkość miał już niedużą. Audi z impetem wpadło do głębokiego rowu, wcześniej ścinając przydrożny słupek, by finalnie wylądować na dachu. Na szczęście, około 35-letni kierowca audi wraz z jadącą jako pasażerka córką wydostali się na zewnątrz poprzez otwarty bagażnik. Nikomu nic się nie stało. W akcji uczestniczyły 3 zastępy JRG Legionowo, OSP Serock i Wojskowa Straż Pożarna z Zegrza. Samochód wydostano z rowu i postawiono na kołach na poboczu. Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł.

DB

Komentarze

4 komentarze

 1. guzie odpowiedz

  znam tego kierowcę, tak naprawde ma 25 lat, jest bardzo szarmancki i przystojny, jeździ jak szofer królowej angielskiej, grywa tylko w tenis.
  znak odiaku koziorożec, lubi kolor zielony, denerwuje go TADEK MYŚLIWY który na Bursztynowej jeździ za szybko i strzela do wewiurek

  1. M.. odpowiedz

   A kierowca mandat przyjął?

 2. Etruska odpowiedz

  A za co kierowca został ukarany mandatem? Sam sobie przegryzł tę oponę, czy jak?

 3. Victor odpowiedz

  A za co ten mandat? Za pęknięta oponę? Gdzie tu wina kierowcy? Czy borowiec od pewnej pancernej limuzyny też dostał mandat za pęknięta oponę, która wybuchła na A4?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *