Facebook


Herbata Loyd – smak prawdziwej herbaty

2019-08-23 4:14:24

Z badań sieci „Czas na Herbatę” wynika, że Polacy piją dwie lub trzy herbaty dziennie. Sięgamy po nią częściej niż po kawę. Pijemy ją zarówno rano, jak i po południu czy wieczorem. Wśród licznych producentów herbaty warto wspomnieć o firmie LOYD oferującej herbaty ekspresowe i liściaste.

 

Za tą marką przemawia długoletnia tradycja. O firmie LOYD na herbata.info pisze się, że producent korzysta z receptur i dostaw „domu herbaty” Thompson Lloyd & Ewart z Londynu. Marka istnieje od 1760 roku! To właśnie doświadczenie sprawia, że herbaty LOYD cieszą się tak dużą popularnością.

Korzyści dla zdrowia

O tym, że herbata korzystnie wpływa na nasze zdrowie, nie trzeba chyba nikomu mówić. Wspomaga odchudzanie, korzystnie wpływa na układ krwionośny oraz spowalnia proces starzenia. Herbata pobudza podobnie jak kawa, ale niesie ze sobą mniejsze ryzyko nieprzyjemnych skutków ubocznych, takich jak bezsenność czy nawet uzależnienie. Może warto więc zastąpić poranną filiżankę espresso kubkiem mocnej herbaty typu Earl Grey?

Pozytywny wpływ na nasz organizm mają też herbaty ziołowe. Marka LOYD oferuje mieszanki z ziołami i owocami, które oferuje w ramach linii „Recepta na…”. Tutaj do wyboru mamy na przykład herbatę „na dobry sen”, „na aktywne trawienie” i „na zdrowe gardło”. Wykorzystuje się w nich zioła , takie jak melisa czy rumianek, których korzystne działanie potwierdzają tak badania naukowe, jak i mądrość ludowa.

Herbaty rozgrzewające – nie tylko na mrozy

Pogoda we wrześniu nierzadko nas nie rozpieszcza – zwłaszcza, że wieczory coraz częściej są chłodne i deszczowe. W tym czasie dotkliwa jest także klimatyzacja w biurach. Wszystko to sprzyja przeziębieniom i chorobom gardła – na szczęście można ich uniknąć lub zminimalizować ich skutki. W takiej sytuacji możemy sięgnąć po herbaty rozgrzewające z linii LOYD Warming Tea. Do wyboru mamy następujące smaki: malina z cynamonem i chili, wiśnia z kakaowcem i chili, cytryna z imbirem, pomarańcza z cynamonem i goździkami lub śliwka z cynamonem i figą. Takie herbaty docenią latem miłośnicy aktywnego wypoczynku, a zwłaszcza turystyki górskiej – nic tak nie odpręża po wielogodzinnym wysiłku fizycznym jak rozgrzewająca herbata na świeżym powietrzu.

Wśród licznych herbat marki LOYD na pewno znajdziecie coś dla siebie. Poszukiwania odpowiedniej mieszanki będą okazją do poznania wielu nowych smaków, w tym również tych bardziej wyszukanych.

Więcej o herbacie LOYD przeczytasz we wpisie: Herbata Loyd – smak prawdziwej herbaty

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *