IZBICA/SEROCK. Spłonęła cukiernia, możliwe podpalenie

2019-08-05 3:44:56

 

W Izbicy spłonęła nowo otwarta cukiernia przy ul. Zegrzyńskiej. Policja nie wyklucza podpalenia. Zaś właściciele apelują o pomoc w odszukaniu sprawcy

Do zdarzenia doszło w miniony weekend z soboty na niedzielę (3-4 sierpnia br.) w Izbicy. Z informacji jakie podali w mediach społecznościowych właściciele cukierni wynika, że ogień najprawdopodobniej został podłożony między godz. 22.00 a 24.00. W związku z tym właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu sprawców.
Z informacji jakie uzyskaliśmy z policji wynika, że Komisariat Policji w Serocku prowadzi śledztwo z art. 160 Kodeksu Karnego tzn: Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. W rozmowie z zastępcą oficera prasowego z Komendy Powiatowej Policji dowiedzieliśmy się, że na miejscu zdarzenia znaleziony został 10 l. kanister. Teraz policja sprawdzi czy został on użyty do podpalenia lokalu oraz czy znajdują się na nim odciski palców sprawcy. Właściciele ocenili straty na blisko 200 tys. zl.

red./ fot: facebook

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *