JABŁONNA. 11 razy okradł stację benzynową

2017-08-23 12:34:56

W sobotę (19.08) policjanci z Jabłonny, zatrzymali 29-letniego Pawła G. Mężczyzna jest podejrzany o dopuszczenie się kradzieży benzyny i oleju napędowego nie uiszczając opłaty.

Do kradzieży dochodziło na terenie całego powiatu. Mieszkający w Warszawie Paweł G. od lipca tego roku, przy użyciu różnych samochodów oraz kanistrów na paliwo dopuścił się kradzieży czym doprowadził do strat na kwotę przeszło 3 tys. złotych. Po trwającym śledztwie i wytężonej pracy funkcjonariuszy, policja w Jabłonnie wpadła na trop złodzieja, kiedy ten poruszał się pojazdem marki Deawoo. Do zatrzymania mężczyzny doszło w miejscowości Skierdy. Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami przyznał się do winy. Jak się okazało 29-latek używał do swoich czynów trzech pojazdów- dwa, które użytkował i jeden samochód tzw. zastępczy.
Teraz policjanci sprawdzają ile stacji benzynowych padło ofiarą złodzieja. Na ten moment 29-latek usłyszał zarzut 11-krotnej kradzieży paliwa. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *