JABŁONNA. 15 listopada otwarcie KFC w Jabłonnie

2019-10-21 7:34:15

Przy otwartym w tym roku markecie budowlanym Leroy Merlin w Jabłonnie kończy się budowa restauracji KFC. Otwarcie planowane jest na 15 listopada 2019 r.


Za niespełna 3 tygodnie, bo 15 listopada przy skrzyżowaniu ul. Zegrzyńskiej z Akademijną przy sąsiedztwie Leroy Merlin w Jabłonnie zostanie otwarta pierwsza w powiecie restauracja KFC. Lokal w Jabłonnie ma być lokalem wolno stojącym w formacie “drive thru”. Obok restauracji serwującej kurczaki pod wieloma postaciami powstać ma również stacja benzynowa. Prawdopodobnie będzie to stacja Orlen.

Komentarze

12 komentarzy

 1. Kfchalo odpowiedz

  Czy dalej jest zamknięte?

 2. Cezary Witt odpowiedz

  Bujda.Byłem dzisiaj-zadnego otwarcia. Ogrodzenie budowlane dookoła. Nawet nie wie robotnik kiedy otwierają. Gazeta ma złe informacje

 3. Wittmeyer C. odpowiedz

  Po tylu latach, ale doczekaliśmy się. Kfc to coś czego brakowało tu

 4. markos odpowiedz

  super , jakaś alternatywa dla MC w Legionowie 🙂 To i Owo – proszę sprawdźcie kiedy otwarcie kina Helios w Legionowie? to będzie najciekawsza sprawa.

 5. Kazimierz odpowiedz

  to cos sprzedawane przez KFC , McDonald , Burger King , etc powinno byc oznakowane jako szkodliwe dla zdrowia tak samo jak papierosy i alkohol. Nikt przy zdrowych zmyslach nie chce nie je tego syfu.

  1. Aleksandra Wozniacka odpowiedz

   No raczej ty nie będziesz jadł mów za siebie są ludzie co z pracy będą wracać

  2. Mart odpowiedz

   Nikt nikogo nie zmusza do jedzenia fast foodow. Nie jestem za ograniczaniem, niech ci co chca, to jedza, czemu im odbierac prawo do tego? Znakowac? Chcacemu nie dzieje sie krzywda. Niech kazdy decyduje o sobie sam.

 6. Jankes odpowiedz

  Orlen jest 200 metrów dalej 😁

  1. Paulina odpowiedz

   A bierzesz pod uwagę to że jadąc z Warszawy w stronę Legionowa po prawej stronie nie ma żadnej stacji paliw? (od kfc na modlinskiej do wiaduktu w Legionowie) Tylko trzeba zawracac:)

   1. KIEPAS odpowiedz

    A po której stronie znajduje się ORLEN przy OBI i KAUFLANDZIE? Moim zdaniem po prawej
    🤔🤔🤔

    1. Pat odpowiedz

     Tylko, że wszyscy jadą obwodnicą i trzeba by do niego wracać – a zjazdu nie ma.

     1. tomikk81

      No fakt a to takie problematyczne w tych czas zjechac 250 metrów i byc w domu 3 minuty pozniej niz jakby stacja była po prawej jada od Wawy do Legionowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *