Facebook


JABŁONNA. 3 gramy metamfetaminy i kradzież towaru o wartości 8,99 zł

2022-07-19 12:59:45

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 38-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że kradzież to jedno z przewinień mężczyzny


Do zdarzenia doszło na terenie jednego z marketów na terenie gm. Jabłonna. Pracownik ochrony zatrzymał mężczyznę podejrzanego o kradzież towaru o wartości 8,99 zł. W trakcie interwencji podejrzany zachowywał się bardzo nerwowo i był nienaturalnie pobudzony. W toku dalszych czynności przy 38-latku znaleziono 4 foliowe torebki z narkotykami. Badanie narkotestem potwierdziły, że w woreczkach znajduje się blisko 3 gramy metamfetaminy. 38-latek został zatrzymany i grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Za dokonanie kradzieży został ukarany mandatem.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Wreszcie jakiś przestępca ! +1 do statystyk dla policji (tfu). Takich lubią bo jakiś morderców ścigać – po co się męczyć. W statystyce waży tyle samo…. Ale moment – chyba już się czegoś nauczyliśta ! W poprzednich tego typu artykulikach grzmieliśta że ukradł 10 złotych i grozi mu 8 lat więzienia ! A tutaj tylko grzywna…..3 lata za te 3 gramy ? TRA LA LA a nie trzy lata. Dalej musita douczać się kodeksu karnego !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *