JABŁONNA. 33-latka groziła nożem konkubentowi. Usłyszała zarzuty

2019-03-11 12:49:51

 

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 33-letnią Katarzynę B. Kobieta groziła swojemu partnerowi nożem kuchennym. Zatrzymana była pod wpływem alkoholu i wywołała awanturę. Teraz 33- latka usłyszała już zarzut kierowania gróźb karalnych. Decyzją Prokuratora trafiła pod dozór policyjny oraz musi opuścić zajmowane wspólnie z pokrzywdzonym mieszkanie

W minioną środę (6 marca) policjanci zostali wezwani do jednego z domów w Jabłonnie. Według informacji miała tam miejsce awantura domowa. Na miejscu okazało się, że awanturę wywołała konkubina zgłaszającego. Jak powiedział pokrzywdzony w trakcie utarczki słownej, w pewnym momencie Katarzyna B. chwyciła za nóż kuchenny i zaczęła grozić, że go zabije.

Policjanci zatrzymali 33-latkę. Po przewiezieniu do komisariatu przeprowadzono badanie alkomatem, które wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszała zarzut kierowania gróźb karalnych. Decyzją prokuratury trafiła pod dozór policyjny oraz musi opuścić zajmowane wspólnie z pokrzywdzonym mieszkanie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *