JABŁONNA. Awaria świateł przy Urzędzie Gminy Jabłonna

2020-02-13 1:40:15

 

Od 3 dni nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej (DW 630) z ul. Zegrzyńską w Jabłonnie. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich obecnie nie potrafi podać terminu usunięcia awarii

Do redakcji trafiła informacja od zaniepokojonych mieszkańców Legionowa. Powodem była nie działająca sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Zegrzyńskiej (tuż obok Urzędu Gminy) w Jabłonnie. Problem jest poważny, ponieważ światła nie działają od kilku dni, a na skrzyżowaniu jest bardzo niebezpiecznie.

Z informacji podanej od zaniepokojonych czytelników wynika, że na skrzyżowaniu w centrum Jabłonny od 3 dni nie działa sygnalizacja świetlna. Postanowiliśmy zadzwonić do Urzędu Gminy i dowiedzieć jaki jest powód awarii i jakie kroki poczyniła gmina w celu rozwiązania problemu.

Za rozmowy z Dorotą Staśkiewicz z UG Jabłonna dowiedzieliśmy się, że urzędnicy wiedzą o awarii i została ona zgłoszona do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich (MZDW), w którego zarządzie jest ruchliwe skrzyżowanie w Jabłonnie. W środę (12 lutego) światła przez chwilę działały ale doszło do kolejnej awarii. Według Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich przyczyną nie działania świateł najprawdopodobniej jest awaria sterownika. Awaria ma zostać usunięta gdy tylko konserwator zdobędzie potrzebne części. Na pytanie kiedy światła zaczną działać pracownicy MZDW nie potrafili udzielić nam jednoznacznej odpowiedzi.

Komentarze

2 komentarze

  1. Zyczliwy odpowiedz

    Duży update sytuacji. Kobieta trafiła do szpitala. A nie zginęła.

  2. Bolec odpowiedz

    Mały update sytuacji. Godzinę temu zginął tu człowiek. Właśnie z powodu tej awarii. Pozostaje żal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *