JABŁONNA. Bal nad bale w Suchocinie

2017-01-10 11:03:32

Baaaaardzo wielu mieszkańców – i tych młodszych, i tych starszych – pojawiło się w sobotnie popołudnie w Domu Weselnym Eden w Suchocinie. Właśnie tam zorganizowano zabawę choinkową dla dzieci z Suchocina, Trzcian i Janówka Drugiego

W sobotę, 7 stycznia w Suchocinie odbył się tradycyjny bal dla dzieci z Suchocina, Janówka Drugiego i Trzcian. Jak zwykle frekwencja była wysoka. Tego popołudnia dzieci z niecierpliwością czekały na szczególnego gościa z dalekiej Laponii. Święty Mikołaj nie zawiódł i przyjechał z workiem pełnym prezentów. Sporym zainteresowaniem cieszyła się część artystyczna – m. in. pokaz klauna. Były także konkursy i wspólne tańce. Oczywiście nie zabrakło smacznego poczęstunku.

Na koniec zabawy choinkowej radna Teresa Gałecka podziękowała dzieciom i rodzicom za obecność. Były też podziękowania dla sołtysów Roberta Liszewskiego, Mirosława Podgrudnego, Ryszarda Doktora oraz rad sołeckich Suchocina, Janówka Drugiego i Trzcian, jak i właścicieli Domu Weselnego Eden. – Chciałam też podziękować fantastycznemu zespołowi artystycznemu, który bawił nasze dzieciaczki – dodała radna Gałecka. Z całą pewnością sobotnią imprezę można zaliczyć do udanych. Zabawa była wspaniała, o czym świadczy, że uśmiech nie schodził z twarzy dzieci nawet przez chwilę!

Daniel Szablewski/Jabłonna dla mieszkańców

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *