JABŁONNA/CHOTOMÓW/LEGIONOWO. Radny zatrzymał pijanego kierowcę [WIDEO]

2022-11-29 2:17:34

W poniedziałek (28 listopada) około godz. 16.30 na ul. Chotomowskiej w Jabłonnie, przed światłami na skrzyżowaniu z ul. Modlińską, doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy


Jadący ul. Chotomowską legionowski radny Dariusz Petryka zwrócił uwagę na kierującego samochodem marki Opel, który poruszał się bez świateł. Chwilę później kierowca Opla wjechał w tył innego auta. Radny ruszył na pomoc poszkodowanemu. Jak się okazało sprawca był pijany. Wtedy też radny wyrwał mu kluczyki i razem z innymi świadkami wypadku wezwał na miejsce policję oraz karetkę pogotowia. – Ten pijany kierowca uderzył głową w szybę i strasznie się poharatał – mówił w rozmowie z nami legionowski radny.


Informację o zdarzeniu potwierdziła nam kom. Justyna Stopińska: – Na ul. Chotomowskiej trwają czynności ws. wypadku przy udziale pijanego kierowcy.

red.

Komentarze

3 komentarze

  1. tadek odpowiedz

    Niech ten radny lepiej zajmie się waznymi sprawami mniej krytykuje rozwój miasta i zamiast krytykować niech lepiej wspiera rozwój Legionowo jaki promuje pan prezydent Smogorzewski.

  2. Uszaty odpowiedz

    Radny Petryka to ma chyba jakąś misje wewnętrzna bycia szeryfem. Jak nie odmowa okazania dokumentów policjantom i noc na dołku a następnie sianie swoich mądrości że on to nie musiał to teraz znowu dokazywanie innym że co on to nie może. Co/kto następny. A czy przekazuje swoją doetę innym, bo przed wyborami mówił że się jej zrzeknie. To szeryf chyba powinien obietnic dotrzymywać.

  3. Heheheszki odpowiedz

    Ale urwał…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *