Facebook


JABŁONNA. Czy wójt Chodorski odpowie radnemu Sygule?

2018-03-30 3:42:29

Arkadiusz Syguła nazwał wicewójta Marcina Michalskiego: chamem, gówniarzem i frajerem. Chodziło m.in. o wyjście wicewójta z jednej z trwających komisji. Czekamy na odpowiedź Wójta

Radny Arkadiusz Syguła wygłosił oświadczenie w trakcie ostatniej sesji Rady Gminy dotyczące jego wypowiedzi podczas jednej z komisji.Nazwaół wówczas wicewójta Marcina Michalskiego: chamem, frajerem i gówniarzem.

Użyte słowa, według radnego były najtrafniejszym określeniem zachowania wicewójta. Sygule chodziło o to, że wicewójt miał nie odpowiadać na zadawane pytania oraz opuścić sale w trakcie prac komisji. Dodał również, że znaczenie wypowiedzianych słów poznał w szkole oraz w środowisku w jakim się wychowywał, a jeżeli wicewójt czuję się w jakikolwiek sposób urażony mogą przenieść spór na drogę sądową.

Zwróciliśmy się do Wójta Jarosława Chodorskiego pytając czy zamierza podjąć jakieś kroki w związku z zachowaniem radnego Syguły.

Komentarze

6 komentarzy

 1. nieuk odpowiedz

  biały kask pasuje mu jak pewnemu zwierzeciu koraliki 😉

 2. Tom555 odpowiedz

  Syguła to poziom menela z rynsztoku

 3. Wojtek odpowiedz

  Chodorski nie powinien już podejmować dialogu z Sygułą, nie ma to sensu. To, że cała reszta radnych milczała, to jest wstyd jak beret dla całego składu rady.

  1. Kokos odpowiedz

   Otóż to.

 4. zecer odpowiedz

  frajer szuka frajera 😉 to by był dobry tytuł 😉

 5. Jolka odpowiedz

  Radnemu Sygule już raz odebrano mandat za groźby karalne może i tym razem ktoś go powinien pozwać,bo takie chamstwo na sesji jest niedopuszczenie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *