Facebook


JABŁONNA. Domowy sadysta

2019-12-13 10:50:17

 

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o stosowanie przemocy wobec swojej partnerki. Zatrzymany otrzymał zakaz zbliżania się do kobiety oraz dozór policyjny. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Jabłonny dostali informację o tym, że w jednym z mieszkań na terenie gm. Jabłonna słychać krzyki i płacz kobiety. Pokrzywdzona kobieta opowiedziała policjantom o horrorze jaki od jakiegoś czasu funduje jej partner. 31-letni mężczyzna od jakiegoś czasu stosuje wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Wszczyna awantury, podczas których wyzywa kobietę, popycha i kopie. Po wysłuchaniu kobiety mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie. Zgodnie z postanowieniem prokuratury wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania i nakaz opuszczenia mieszkania. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy! Przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Każdy kto wie, że osobie z jej otoczenia dzieje się krzywda, powinien stanowczo reagować i powiadomić organy ścigania.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *