JABŁONNA. Hejter zaatakował dziecko wójta

2016-03-01 5:43:39

Na jednym z lokalnych portali informacyjnych pod artykułem odnoszącym się do nagłego przerwania przez wójta „Akcji Zima” w jabłonowskiej podstawówce internauta o pseudonimie Emma w wulgarny sposób zaatakował dziecko Jarosława i Moniki Chodorskich. Sprawę bada policja.

Po obraźliwym komentarzu pod adresem niepełnosprawnego dziecka wójta w sieci od razu zawrzało. Większość komentujących artykuł była oburzona „hejtem”.

Hejter Emma
Do obraźliwego komentarza niemal natychmiast odniosła się małżonka wójta, Monika Chodorska. „Jest mi bardzo przykro i serce mi pęka jak czytam takie komentarze. (…) Moje dziecko nie jest niczemu winne i granica szacunku do drugiego człowieka została przekroczona. Na to mojej zgody nie ma” – napisała na swoim Facebookowym profilu Monika Chodorska. 13 lutego Chodorscy udali się do jabłonowskiego komisariatu policji złożyć odpowiednie zawiadomienie.

Trwają czynności
Jak udało nam się dowiedzieć, jabłonowska komenda przekazała sprawę do Prokuratury Rejonowej w Legionowie, a ci z kolei nakazali zbadać sprawę Wydziałowi Dochodzeniowo–Śledczemu Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. – Jesteśmy na etapie wstępnym śledztwa i trudno na chwilę obecną powiedzieć w jakim kierunku to wszystko pójdzie – poinformował Artur Bartczak, oficer prasowy z KPP Legionowo. Prokuratura również potwierdza, że trwają czynności w tej sprawie. – Musimy ustalić administratorów sieci i uzyskać od nich informacje dotyczące użytkowników nicków, które występują w tej sprawie i potem będziemy podejmować decyzje – poinformowała Katarzyna Ryniewicz–Smela, zastępca Prokuratury Rejonowego w Legionowie.

DB

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *