Facebook

JABŁONNA. Iwona Michalska – nową dyrektorka NZOZ-u

2017-12-21 5:30:32

 

Nową dyrektor przychodni w Jabłonnie została Iwona Michalska będąca zastępcą dyrektora do spraw pielęgniarstwa w przychodni w Legionowie

W piątek (15.12) odbyło się posiedzenie komisji konkursowej mającej wybrać nowego dyrektora NZOZ-u w Jabłonnie. Po wielu perturbacjach nową dyrektorką przychodni została Iwona Michalska, dotychczas pełniąca funkcję zastępcy dyrektora do spraw pielęgniastwa w przychodni na „Górce” w Legionowie. Jak się okazuję, kolejne głosowanie nie odbyło się bezkonfliktowo, prócz nowowybranej dyrektorki o stanowisko ubiegały się jeszcze dwie osoby. W obu przypadkach podania zostały odrzucone z powodu uchybień formalnych. Arkadiusz Syguła będący członkiem komisji konkursowej stwierdził, że czuję się zmanipulowany takim postępowaniem. Ponieważ obie panie powinny mieć możliwość odwołania się od decyzji lub zostać poproszone o uzupełnienie braków.
W rozmowie z sołtysem Dąbrowy Chotomowskiej Radomirem Czauderną usłyszeliśmy, że jest zadowolony z wyboru nowej Pani dyrektor. Wierzy, że uda się uzdrowić ośrodek zdrowia i doprowadzić do sytuacji, w której ten będzie mógł konkurować z prywatnymi ośrodkami na terenie gminy. Dodał także, że oferuje pomoc oraz wsparcie. Na pytanie dotyczące odrzucenia wniosków pozostałych kandydatek usłyszeliśmy, że zdaniem sołtysa wybrana została najlepsza z kandydatek mająca najwyższe kompetencje.

Komentarze

1 komentarz

  1. abc odpowiedz

    Michalska jeszcze nie została dyrektorem, tylko jej kandydatura została zaproponowana przez komisję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *