JABŁONNA. Jutro (1 czerwca) otwarcie NEONET, PEPCO i MAXI ZOO przy Akademijnej

2022-05-31 7:01:35

W środę (1 czerwca) w Jabłonnie przy ul. Akademijnej 34 otwarty zostanie salon NEONET. Salon został zlokalizowany w pasażu handlowym przy Drodze Krajowej 61 w kierunku Warszawy


W elektromarkecie, dzięki powierzchni aż 391 m2 i zastosowaniu najnowszych standardów sieci, klienci zyskają wygodny dostęp do szerokiej oferty produktów. Oprócz salonu NEONET, na terenie obiektu znajdą się także Pepco oraz Maxi Zoo. Do nowego sklepu, mieszkańcy mogą dotrzeć zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską – liniami 723, 731 i L11, kursującymi średnio co 20 minut.
Otwarty salon to pierwszy punkt NEONET w Jabłonnie, dotychczas najbliższe sklepy sieci znajdowały się w Łomiankach oraz Nowym Dworze Mazowieckim oddalonych odpowiednio o około 17 km i 19 km.
Punkt NEONET w Jabłonnie otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Na odwiedzających sklep w dniu otwarcia czekać będą liczne promocje m.in: -50% na drugi produkt AGD do zabudowy, -15% na wszystkie ekspresy i odkurzacze, -10% na laptopy, bon 50 zł za każde wydane 500 zł na smartfony oraz smartwatche, a także soundbar za 1 zł do wszystkich telewizorów 55 cali i większych. Dla odwiedzających, którzy tego dnia wezmą udział w ankiecie, NEONET przygotował także paczki z ekologicznymi gadżetami, m.in. z bambusowymi kubkami czy zaślepkami na kamerę w laptopie wykonanymi z tworzywa z pszenicy.

Komentarze

2 komentarze

  1. pwn odpowiedz

    Lepiej nie iść… Wyniesie klient tą wspomnianą paczkę, ochroniarz stwierdzi że kradziona, policja sporządzi protokóły, prokurator klepnie oskarżenie z Art. 278 kk . A szanowna redakcja będzie miała na temat na artykuł : “wyniósł paczkę z NEONET, teraz grozi mu do 5 lat więzienia”

    1. Krucek odpowiedz

      Dobre z życia wzięte!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *