Facebook


JABŁONNA. Kompletnie pijani zajmowali się dziećmi

2019-08-29 4:02:00

 

Policjanci z Jabłonny interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Jabłonny. Powodem interwencji było anonimowe zgłoszenie.
Po dotarciu na miejsce policjanci zastali w domu dwoje dorosłych osób i dwójkę dzieci. Jak się okazało, dorośli byli kompletnie pijani

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około godz. 4:00 nad ranem w Jabłonnie. Na miejsce został wysłany patrol, który miał sprawdzić co się dzieje w mieszkaniu.
Po dotarciu na miejsce okazało się, że w mieszkaniu przebywa dwójka dzieci chłopiec w wieku 1,5 roku oraz dziewczynka w wieku 3 lat. Opiekę nad dziećmi sprawowali rodzice 33-letnia kobieta i 44-letni mężczyzna. Jak się okazało oboje byli pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało: u kobiety ok. 1 promil alkoholu, zaś u mężczyzny 1,5 promila alkoholu. Oboje zostali zatrzymani, zaś dzieci zostały oddane pod opiekę medyczną. Nikomu nic się nie stało. Teraz nieodpowiedzialni rodzice usłyszeli zarzuty narażenia na utratę życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swoich dzieci. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Zebrany materiał trafił również do Sądu Rodzinnego.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *