Facebook


JABŁONNA. Konsultacje z projektantem sieci

2015-08-13 6:57:46

Jak podał Urząd Gminy Jabłonna w dniach 19 i 20 sierpnia w godzinach od 17.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ulicy Partyzantów 27 w Chotomowie odbędzie się spotkanie z projektantem sieci kanalizacji sanitarnej w zlewni ulic Jasna, Partyzantów, Kisielewskiego. Spotkanie to jest kontynuacją, ostatnio wzmożonych prac nad poprawą stanu infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w całej gminie.

Orientacyjna długość projektowanej sieci to 5 770 m, a jej planowana trasa będzie przebiegać w ulicami Kisielewskiego, Partyzantów, Jasnej w Chotomowie wraz z ulicami przyległymi oraz urządzeniami i przyłączami do granic przyległych nieruchomości. Zgodnie z umową z 22 lipca br. projekt sieci wykona BPI-EKO Zbigniew Moroz z siedzibą w Ząbkach za kwotę 146 173 złotych. Spotkanie ma na celu przedstawienie ogólnych informacji dotyczących projektowanej sieci kanalizacji, uzgodnienie lokalizacji odrzutów od kanału do poszczególnych posesji, oraz możliwość składania wniosków o wykonanie projektów przyłączy kanalizacyjnych. Na pierwszy dzień konsultacji w środę 19 sierpnia organizatorzy zapraszają mieszkańców ulic Partyzantów (od ul. Jasnej do ul Kisielewskiego), Gwiaździstej i Szafirowej. Na drugi dzień konsultacji w czwartek 20 sierpnia zaproszeni są mieszkańcy ulicy Tęczowej, Wesołej, Pogodnej, Jasnej, Szczęśliwej, oraz Radosnej (tylko z posesji o numerach 20,22,24,26,28,29,30).

JR

Komentarze

2 komentarze

  1. czytelnik odpowiedz

    pewien radny obudził ie w momencie kiedy prace ruszyły, bo przez dwie kadencje kiedy działały dopłty z funduszy europejskich dumał i dumał….i straciliśmy okazje zaimplikować 60 mln zł , i tu warto zadać pytanie gdzieś pan był jak to sie działo ?

  2. Oskar odpowiedz

    Artykuł o sieci kanalizacyjnej a na fotce sieć preizolowana ciepłownicza z osiedla Sobieskiego
    BRAWO dla autora!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *