JABŁONNA-LEGIONOWO. Zwłoki przy wale przeciwpowodziowym

2017-01-25 1:44:57

We wtorek (24.01) przy wale przeciwpowodziowym w Jabłonnie w okolicach ul. Wałowej odnaleziono zwłoki poszukiwanego od tygodnia Grzegorza B. Na ciało natrafiły przypadkowe osoby.

Grzegorz B., 39-letni mieszkaniec Legionowa zaginął przed tygodniem. Policję zawiadomiła rodzina.

Tragiczny finał poszukiwań
Rodzina po raz ostatni widziała Grzegorza B. żywego w niedzielę (15.01). Były obawy, że mężczyzna może targnąć się na życie. Dlatego natychmiast rozpoczęto szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą. Niestety nie przyniosła ona żadnych rezultatów.

Badają przyczyny śmierci
Po bliższe informacje zwróciliśmy się do policji – Około godz. 14:35 dostaliśmy informację, że postronna osoba, spacerująca w okolicy wału przeciwpowodziowego przy ul. Wałowej w Jabłonnie zauważyła na brzegu rzeki ciało mężczyzny. Natychmiast udaliśmy się na miejsce – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. Czynności prowadzone na miejscu pozwoliły ustalić, że zwłoki należą do poszukiwanego od tygodnia mieszkańca Legionowa. Obecnie prokuratura ustala przyczyny śmierci. Odnalezione ciało mężczyzny zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. red.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *