Facebook
JABŁONNA. List gończy i kradzież maszyny do szycia

2016-04-01 5:39:39

Policjanci z komisariatu w Jabłonnie zatrzymali poszukiwanego listem gończym 41-letniego Artura M. Mężczyzna poszukiwany był przez nowodworską prokuraturę za uchylanie się od obowiązku alimentacji. Ponadto zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży maszyny do szycia, o którą podejrzany jest wspólnie z 18-letnim Kamilem S. 41-latek najbliższy czas spędzi w więzieniu.

41-letni Artur M. od pewnego czasu ukrywał się przed Prokuraturą Rejonową w Nowym Dworze Mazowieckim, która wydała za mężczyzną list gończy za popełnione przestępstwo z art. 209 kodeksu karnego czyli uporczywe uchylanie się od alimentacji.

We wtorkowy wieczór 29 marca policjanci z Jabłonny w miejscu, w którym czasowo przebywał poszukiwany mężczyzna zatrzymali Artura M. Dodatkowo policjanci przedstawili 41-latkowi zarzut kradzieży mienia, czyli maszyny do szycia o wartości 1 700 zł. Ten sam zarzut usłyszał wcześniej 18-letni Kamil S. Mężczyźni są podejrzani, iż wspólnie i w porozumieniu pod koniec zeszłego roku dokonali kradzieży maszyny urządzenia z jednego z domów w Jabłonnie. Artur M. został odwieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę aresztu. Za kradzież mienia Arturowi M. i Kamilowi S. grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *