JABŁONNA. Mocno uderzona

2016-09-12 4:12:10

Dziś (12 września) przed 15 doszło do poważnego wypadku na rondzie Biskupów Płockich w Jabłonnie, gdzie rozpędzona ciężarówka wjechała w tył seata leona. W wyniku silnego uderzenia kobieta jadąca osobówką została przewieziona do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku w Jabłonnie na rondzie Biskupów Płockich wpłynęło do stanowiska kierowania w Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie o 14.44. Od razu zostały wysłane na miejsce dwie jednostki, po jednej z JRG Legionowo i OSP Jabłonny. Jak udało się nam ustalić samochód ciężarowy jadący w kierunku Warszawy uderzył w tył seata leona. W wyniku silnego uderzenia, kobieta z osobówki mocno uderzyła potylicą w zagłówek. Stwierdzono u niej uraz odcinka szyjnego w wyniku czego nie obyło się bez założenia usztywniającego kołnierza i natychmiastowego odwiezienia poszkodowanej do warszawskiego szpitala. Na miejscu pracują jednostki straży pożarnej oraz technicy. Jeden pas został całkowicie wyłączony z ruchu. Prędkość z jaką jechała ciężarówka była najprawdopodobniej dość duża, gdyż osobówka zatrzymała się przeszło 40 metrów od miejsca uderzenia.

JR

Fot. KP PSP Legionowo

Komentarze

1 komentarz

  1. olo odpowiedz

    Idąc tropem dotychczasowych działań teraz prędkość na obwodnicy powinna być ograniczona do 50km/h a na samym rondzie do 30 km/h.
    Przecież to jedyna metoda…
    (wpis ironiczny oczywiście)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *