JABŁONNA. Nieuczciwi pracownicy okradli salon telefonów komórkowych

2017-08-04 12:11:47

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie zatrzymali trzy osoby w związku z kradzieżą trzech telefonów komórkowych z jednego z salonów zajmujących się sprzedażą telefonów komórkowych.

Pod koniec maja do komisariatu w Jabłonnie zgłosił się przedstawiciel jednego z salonów informujący policjantów o przestępstwie dokonanym na szkodę jego placówki. Po przeprowadzonym postępowaniu policjanci wytypowali trzy osoby, które mogły doprowadzić firmę do niekorzystnego rozporządzania mieniem. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że pracownicy salonu 26-letnia Maria R., 21-letnia Daria D. oraz 23-letni Artur T. na podstawie zawartych umów o świadczeniu usług telekomunikacyjnych, poprzez posłużenie się danymi klienta z bazy danych i po złożeniu za niego podpisów na umowach jako abonenta, wyłudzili trzy telefony komórkowe powodując straty w wysokości około 12 tysięcy złotych.

Nieuczciwi pracownicy usłyszeli zarzuty oszustwa. Telefony zostały odzyskane. Znalezione zostały u Darii D. oraz Artura T. Cała trójka usłyszała zarzuty oszustwa. Grozi im teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *