JABŁONNA. Pijany pirat bez prawa jazdy

2016-10-25 12:27:44

128 km/h jechał kierowca audi po obwodnicy Jabłonny gdy natknął się na patrol policjantów z wydziału ruchu drogowego legionowskiej komendy. Gdy został zatrzymany okazało się, że ma 0,67 promila alkoholu w organizmie i w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 24 października po 20.00 w Jabłonnie na obwodnicy. Wówczas, policjanci z wydziału ruchu drogowego legionowskiej komendy zauważyli pędzące audi. Sprawdzili prędkość z jaką jechał i okazało się, że w miejscu, gdzie dozwolona jest jazda z prędkością do 70 km/h, kierowca jechał 128km/h. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do zatrzymania pojazdu.

Podczas kontroli mundurowi wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u 25-letniego Emila D. 0,67 promila alkoholu w organizmie. O dalszej jeździe nie mogło być mowy. Mężczyzna został zatrzymany. Jakby tego było mało okazało się, że 25- latek w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Emil D. wkrótce usłyszy zarzuty.

Kontrola prędkości dokonywana przez policjantów drogówki na obwodnicy Jabłonny jest też m. in. reakcją po tym jak na “Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa” zgłoszono to miejsce jako zagrożone przekraczaniem prędkości.
Minionej doby policjanci na terenie powiatu legionowskiego dokonali 107 kontroli pojazdów, wystawili łącznie 49 mandatów karnych i pouczeń za wykroczenia oraz zatrzymali dwóch kierujących, którzy wsiedli za kierownicę pomimo wydanych decyzji administracyjnych o cofnięciu uprawnień.

KPP Legionowo

 

Komentarze

1 komentarz

  1. Urbański Janek odpowiedz

    W informacji Audi a na zdjęciu Peugeot. Czy Was już zupełnie …. ? Napiszcie o akcji Stopvw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *