Facebook


JABŁONNA. Potrzebna pomoc dla dwuletniej Olgi

2017-08-16 11:23:29

Trwa zbiórka pieniędzy dla dwuletniej Olgi z Jabłonny, która 30 sierpnia musi przejść operację. Zabieg ma odbyć się w Barcelonie, pieniądze do kliniki trzeba przelać 25 sierpnia. Do zebrania jest 90 tys. zł.

Dwuletnia Olga z Jabłonny zmaga się z Zespołem Arnolda-Chiariego, czyli malformacja mózgowia polegająca na przemieszczeniu struktur tyłomózgowia do kanału kręgowego. migdałki móżdżku Olgi obniżone są aż o 12 mm. Co to oznacza? Ucisk, który powoduje zaburzenia przepływu płynu mózgowo-rdzeniowego. Obecność migdałków móżdżku powoduje ucisk rdzenia kręgowego, upośledzając układ nerwowy. Im migdałki są niżej, tym większe jest ryzyko kalectwa. Kosztowna operacja ma odbyć się 30 sierpnia w Institut Chiari Barcelonie. 90 tys. złotych należy przelać do 25 sierpnia. Zbiórka trwa od 11 sierpnia, prowadzona jest za pośrednictwem strony

http://www.siepomaga.pl/olganyc

O pieniądze na operację w komunikacie na stronie za pośrednictwem, której prowadzona jest zbiórka prosi mama dziewczynki – Kiedy miałam jedno chore dziecko, codziennie budziłam z paraliżującym mnie strachem o jego życie. Dzisiaj okazuje się, że dwie moje córeczki urodziły się ze śmiertelną chorobą! Mam wrażenie, że los z nas zakpił. Kiedy musiałam ratować Martynkę, bałam się, że nie zdążę. Dziś historia się powtarza, a ja znów umieram ze strachu, bo operację Olgi zaplanowano już na koniec sierpnia. Pieniądze muszę przelać do kliniki kilka dni wcześniej. Nie śpię po nocach, bo choroba postępuje, a sama nie dam rady w tak krótkim czasie zapłacić ceny za operację. Mam bardzo mało czasu! Błagam o ratunek!
Czasu jest coraz mniej, na tą chwilę zebrano 50% kwoty.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *