JABŁONNA. Poważny wypadek na rondzie Biskupów Płockich

2022-04-21 11:03:56

W czwartek (21 kwietnia) kilka minut po godz. 9.00 w Jabłonnie na obwodnicy przy rondzie Biskupów Płockich doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pas w kierunku Warszawy jest zablokowany

Z relacji służb ratunkowych wynika, że na obwodnicy zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowały dwie karetki pogotowia, które po przebadaniu poszkodowanych zdecydowały o nie hospitalizowaniu ich.
Jak podawała Policja do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości. 27-letni kierujący samochodem marki Skoda, wjechał w tył samochodu marki Nissan, którym jechała 44-letnia kobieta.  Chwilę przed 10.00 służby wróciły do jednostek. Ruch został przywrócony.

Komentarze

2 komentarze

  1. Bogdan Kiełbasiński odpowiedz

    Na wniosek mieszkańców Legionowa wystąpiłem w imieniu Stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy do GDDKiA o zamieszczenie minutników wskazujących czas do zmiany świateł, ale otrzymaliśmy odpowiedź, że nie ma takiej możliwości. Kiedy wreszcie to rondo będzie bezpieczne?

    1. Victor odpowiedz

      Dzięki za wniosek ale jak widać to za mało. Kiedy to się zmieni? Pewno wtedy, gdy kierowcy zablokują te skrzyżowanie, bo inaczej się chyba nie da. Odpowiedź, że nie ma takiej możliwości żeby wstawić minutnik to kłamstwo. Możliwości są zawsze tyle, że trzeba wydać kasę. Ale jakiś baran z GDDKiA tej kasy nie chce wydać. On woli, żeby skarbonka z mandatami napełniała się kasą kierowców, popiera też blacharzy zapewniając im robotę. Już słyszę, że wystarczy jechać 50 i będzie ok. Gucio prawda, zmiany świateł są gwałtowne i krótkie i nawet przy 50 km/h trzeba mocno hamować z szansą dostania w kufer. Jeśli nie minutnik to wystarczy inaczej sfazować zmiany świateł , żeby było bezpieczniej. Ale baran z GDDKiA ma to w d….pie, Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *