JABŁONNA. Radny nazywa wójta kłamcą

2016-10-06 7:00:20

Radny Zenon Chojnacki po raz kolejny publicznie zarzucił wójtowi Jarosławowi Chodorskiemu kłamstwo. Chodziło o niezamieszczenie w gminnym biuletynie wyjaśnień wójta nt. koncepcji zagospodarowania kamienicy przy ul. Zegrzyńskiej 1. Wójt nie skomentował zachowania radnego…

– Pan wójt na ostatniej sesji zobowiązał się, że w najbliższym numerze „Wieści gminnych” umotywuje swoją decyzję odnośnie koncepcji uzdrowienia Zegrzyńskiej 1. Tymczasem mam w ręku ten numer i nie ma nawet wzmianki na ten temat, dlaczego? – zapytał Zenon Chojnacki. Wójt Jarosław Chodorski tłumaczył, że aktualny numer gminnego miesięcznika był już w sumie zamknięty. – Będzie specjalny numer wyłącznie temu tematowi poświęcony, jest już w przygotowaniu – jakby na pocieszenie dodał Jarosław Chodorski.

Wiele hałasu o nic?
Radny Zenon Chojnacki jednak nie odpuszczał i domagał się od wójta wyjaśnień na temat koncepcji zakupu oraz planu zagospodarowania kamienicy w centrum Jabłonny. – Nie chcę ciągle mówić, że Panu nie ufam, ale Pan się zadeklarował, że w najbliższym numerze to będzie. Dlaczego Pan nas nie uprzedzi, nie przeprosi, że jednak tego tematu nie ma – kontynuował radny. Do wymiany zdań włączył się przewodniczący Rady Gminy Witold Modzelewski, który upomniał się o radnych, aby i oni w gminnym periodyku mogli wypowiedzieć się odnośnie koncepcji zagospodarowania kamienicy.

„Dosyć zabawy z Panem wójtem”
Wójt zadeklarował, że czeka na materiały od radnych do publikacji. – Myślę, że tym razem Pan wójt mówi prawdę. Czy tak, czy nie, Panie wójcie? – nieco zaczepnie powiedział Chojnacki, dalej kontynuując swoją wypowiedź – proszę się zdeklarować i patrzeć na mnie. Wie Pan, przewracanie oczami nic nie daje. Świecenie nimi już się skończyło. Dosyć zabawy z Panem wójtem. Pan po prostu kłamie – rzucił w kierunku wójta zdenerwowany radny. Następnie dodał, że gdyby wójt nie udzielał pokrętnych odpowiedzi i był z radnymi szczery, to nie dochodziłoby do takich sytuacji. – Nawet nie będę tego komentował Panie radny Chojnacki – zakończył wójt.

DB

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *