Facebook


JABŁONNA. Razem pili i okradli go

2016-09-15 2:34:02

36-letniego Adriana N. i 43-letniego Dariusza T. zatrzymali policjanci z komisariatu policji w Jabłonnie. Mężczyźni odpowiedzą za kradzież pieniędzy, odzieży, kosmetyków, dokumentów oraz sprzętu agd o wartości 1400 złotych z mieszkania pokrzywdzonego z którym wcześniej pili alkohol. Policjanci podczas przeszukania odzyskali cześć skradzionego mienia. Za to przestępstwo, o które wspólnie są podejrzani mężczyźni grozi im kara do 5 lat więzienia.

W połowie sierpnia br. do komisariatu w Jabłonnie zgłosił się pokrzywdzony mężczyzna i oświadczył, że został okradziony. Jak ustalili funkcjonariusze pokrzywdzony poznał na jednej z ulic Jabłonny dwóch mężczyzn. Razem poszli do jego mieszkania gdzie w nocy spożywali alkohol. Kiedy rano pokrzywdzony obudził się kolegów już nie było. Z mieszkania zniknęły także pieniądze, odzież, kosmetyki, sprzęt agd oraz dokumenty w tym karta bankomatowa.

Policjanci natychmiast podjęli intensywne czynności w sprawie kradzieży. Jak się okazało skradzioną kartą płatniczą wykonana została transakcja za zakupy na jednej ze stacji paliw. Policjanci udali się tam i sprawdzili monitoring. Na nagraniu dzięki dobremu rozpoznaniu osobowemu poznali jednego z podejrzanych mężczyzn. 36-letni Adrian N. został zatrzymany. U niego w mieszkaniu policjanci znaleźli część ze skradzionych rzeczy.

W miniony poniedziałek (tj. 12 września) policjanci zatrzymali drugiego z mężczyzn 43-letniego Dariusza T. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzut kradzieży wspólnie i w porozumieniu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *