JABŁONNA. Remont i odwodnienie ul. Przylesie. Utrudnienia od 7.06.2019 r.

2019-06-06 11:04:14

Gmina Jabłonna rozpoczyna realizację zadania pn. “Remont i odwodnienie ul. Przylesie w Jabłonnie”. Od 7 czerwca (piątek) na ul. Przylesie zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu

Urząd Gminy Jabłonna poinformował, że na ul. Przylesie zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu zawężając ulicę. Podczas prowadzonych prac będzie utrzymane przejście dla pieszych oraz dojście i dojazdy do posesji. Jednokierunkowa będzie też ul. Milenijna.

Autobusy będą jeździły następująco:
1. Trasa w kierunku do Warszawy nie zmieni się, zostanie przesunięty przystanek na Przylesiu (będzie jeden przystanek niedaleko ul. Jasnej),
2. Trasa z Warszawy – autobus nie pojedzie ul. Przylesie tylko zostanie skierowany na objazd, czyli skręci w Marmurową, następnie w Milenijną, gdzie tuż za skrzyżowaniem będzie przystanek. Następnie z Milenijnej skręci w ul. Leśną gdzie za skrzyżowaniem będzie następny przystanek.

Gmina ma informować o kolejnych zmianach na bieżąco.

Komentarze

1 komentarz

  1. Ela odpowiedz

    A teraz zapraszam redakcje- zobaczcie I pokazcie jak wyglada to najbrzydsze, najbardziej siermiezne udoskonalenie- glebokie rowy powyzej (!) poziomu chodnika. Najnowsza mysl techniczna XXI, perla architektury i estetyki…A niech gminnego inicjatora tego rozwiazania….
    .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *