JABŁONNA. Sprzeciw wójta wobec postawy przewodniczącego

2018-03-15 3:33:52

Przewodniczący Rady Gminy Witold Modzelewski dwukrotnie odrzucił wniosek Wójta Jarosława Chodorskiego dotyczący zwołania nadzwyczajnej sesji Rady Gminy.

Na profilu facebookowym wójta Jarosława Chodorskiego, pojawiła się informacja na temat odrzuconych wniosków dotyczących zwołania nadzwyczajnej sesji Rady Gminy. Wójt informuje, że już dwukrotnie próbował zwołać sesję nadzwyczajną 1 i 12 marca br.. Oba wnioski zostały jednak odrzucone przez przewodniczącego. Zdaniem wójta, takie działania Modzelewskiego działają na szkodę całej gminy.

W trakcie sesji radni mieli przedyskutować m.in. zakup działki pod budowę nowej szkoły przy ul. Akademijnej oraz możliwość zwiększenia środków na termomodernizację Domu Ogrodnika w Jabłonnie.

W odpowiedzi na wnioski wójta, przewodniczący Rady Gminy Witold Modzelewski odpowiada, że czeka na odpowiedź wojewody mazowieckiego.

Jarosław Chodorski zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby decyzje Modzelewskiego nie wpłynęły negatywnie na rozwój gminy oraz jej mieszkańców.

Poniżej przedstawiamy zamieszczone przez wójta zdjęcia odrzuconych wniosków:

Komentarze

9 komentarzy

 1. balet odpowiedz

  Ledy Zgaga królowa ciemniaków powraca do tańca na rurze…….

 2. ciemnogród odpowiedz

  Modzelewski musi odejść ! Modzelewski musi odejść !! Modzelewski musi odejść !!!

 3. Janek odpowiedz

  Najwyraźniej pan Modzelewski tak jak nasza totalna opozycja nie potrafi przegrywać. Wójt jaki by nie był to został wybrany przez mieszkańców i tą wolę należy uszanować, a nie nieustannie kopać, pluć i “podrzucać świnie”. Takie zachowanie m.in. p. Modzelewskiego kosztuje nas wszystkich, a nie powinno. Jeśli ma pan coś do wójta to dajcie sobie po razie albo po sto razy i nie włączajcie nas mieszkańców i gminy w realizacje swoich chorych ambicji pokazania jaki to “jestem ważny”. Do roboty na rzecz gminy, ale to już !!!

 4. fan odpowiedz

  kolejne 4-ry lata w plecy w rozwoju gm. Jabłonna. jak mozna wybierać tak niekompetentnego człowieka na wójta?!?!?!. czego tu się czepiać radzie gminy, skoro od początku pseudo wójt z nikim nie umie sie porozumieć. mam nadz.,ze mieszkańcy tym razem pójdą po rozum do głowy

  1. UFO odpowiedz

   obyś sie nie zdziwił 😉

 5. pio odpowiedz

  To jest szopka. Najpierw wójt opuszcza sesję, w której jest ważna uchwała (tj. zakup działki pod szkołę w Jabłonnie). A teraz wójt chce zwołać sesję nadzwyczajną, żeby uchwała na której nie był, bo opuścił ostentacyjnie sesję była teraz przegłosowana! Czy on się bawi kosztem wszystkich mieszkańców? Szanowny Panie prosimy o opamiętanie się. To gra nie teatr!

 6. Grazyna odpowiedz

  Do czego doprowadziły ,,wszelkie starania” wójta każdy widzi. Panie wójcie niech już Pan przestanie tak się starać.

 7. Grazyna odpowiedz

  Do czego doprowadziły ,,wszelkie starania” wójta każdy widzi. Panie wójcie nich się Pan już tak nie stara.

 8. takie cuda to tylko u nas odpowiedz

  obu panom mieszkańcy gminy serdecznie dziękują za istotny ich wkład w rozpad naszej gminy, panowie jeszcze raz dziękujemy…..hip hip hurrrrra 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *