JABŁONNA. Ukradł alkohol, orzechy oraz środki do higieny jamy ustnej

2022-03-22 3:13:54

Policjanci zatrzymali 59-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych o wartości przeszło 700 zł. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Do zdarzenia doszło na terenie jednego z marketów na terenie gm. Jabłonna. Podejrzanego o kradzież zauważył ochroniarz, który zatrzymał go i wezwał policję. Po przybyciu na miejsce patrolu mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Jabłonnie.
Tam usłyszał zarzut kradzieży: alkoholu, orzechów oraz środków do higieny jamy ustnej. Teraz mieszkańcowi Warszawy grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

1 komentarz

  1. PwN odpowiedz

    Te 5 lat to typowe straszenie głupich ! Zakładając że to pierwsze przestępstwo i niesamowicie skrajnie surowy wyrok za te 800 złotych, powiedzmy – 6 miesięcy ( czyli bez warunkowego umorzenia i bez zawieszenia ) to po pierwsze może odbyć w systemie dozoru elektronicznego a dodając warunkowe przedterminowe zwolnienie – posiedzi w areszcie domowym 4 miesiące. Jeżeli sąd nie umorzy, nie zawiesi i jeszcze nie zgodzi się na dozór elektroniczny to i tak z tych 6 miesięcy posiedzi 4-5 miesięcy max. Więc gdzie 4-5 miesięcy a gdzie 5 lat !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *