Facebook


JABŁONNA. Ukradł skarbonkę z datkami na chore dzieci

2016-09-17 8:17:33

Policjanci z komisariatu policji w Jabłonnie zatrzymali 18-letniego Daniela P. Mężczyzna został wytypowany jako podejrzany o kradzież skarbonki z datkami na cele charytatywne przeznaczone dla chorych dzieci. W pudełku było około 600 złotych. 18-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 18-letniego Daniela P., który został wytypowany jako podejrzany o kradzież skarbonki wystawionej w jednym ze sklepów spożywczych w Jabłonnie. 7 września br. w sposób zuchwały sprawca dokonał kradzieży pojemnika z datkami szacowanymi na około 600 zł. Sprawcę widziała ekspedientka, która podała rysopis mężczyzny.

Policjanci z Jabłonny pracowali nad sprawą, aż w końcu zebrali mocne dowody przeciwko zamieszkałemu na terenie Warszawy Danielowi P. Po dwóch dniach od zdarzenia 18-latek usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Oświadczył policjantom, że rozbił skarbonkę, a pieniądze wydał. Za przestępstwo kradzieży grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *