JABŁONNA. Zaatakowali siekierą i metalową pałką

2017-03-15 1:07:16

Zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznych narzędzi usłyszało dwóch mężczyzn zatrzymanych przez policjantów z Jabłonny. Trzeci podejrzany stanął pod zarzutem podżegania do pobicia. Do przestępstwa doszło w połowie stycznia w Jabłonnie. Przejeżdżający tamtędy świadek zauważył, że na jednej z posesji zaatakowano mężczyznę jak się później okazało siekierą i metalową pałką. 22-letniemu Gabrielowi P., 47-letniemu Piotrowi B. oraz 23-letniemu Tomaszowi S. grozi do 8 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w połowie stycznia br. w Jabłonnie. Do dyżurnego z Jabłonny wpłynęła informacja od świadka przestępstwa, który przejeżdżając zauważył na jednej z posesji, że został zaatakowany i bity człowiek. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany im adres. Na miejscu zastali ofiarę- 49-letniego mężczyznę. Sprawcy uciekli.

49-letni pokrzywdzony z obrażeniami głowy, ręki i tułowia został przewieziony do szpitala. Od tej pory dla policjantów zaczął się proces wykrywszy, który miał na celu ustalenie okoliczności zdarzenia, a przede wszystkim zatrzymanie osób podejrzanych i przedstawienie im zarzutów karnych. Niebezpieczne narzędzia- siekiera i metalowa pałka zostały przez policjantów zabezpieczone.

W zeszłym tygodniu 22-letni Gabriel B. oraz 47-letni Piotr B. stanęli pod zarzutem pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. 23-letni Tomasz S. usłyszał zarzut podżegania do pobicia. Wobec wszystkich podejrzanych mężczyzn prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *